طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

سامانه «آی تاکسی» در مرند راه اندازی شد

ارسال شده : مهر ۲۰, ۱۳۹۷ / ساعت : ۹:۱۷ ٫ق٫ظ
DSC_0018

داود گرشاسبی فرماندار ویژه مرند، در مراسم رونمایی از طرح اینترنتی «آی تاکسی» در شهرستان مرند که با حضور برخی از مسئولین و رانندگان تاکسی صورت گرفت، اظهار داشت: اجرای این طرح کاهش اصطحلاک و کاهش هزینه و ایجاد فضای امن برای شهروندان را به دنبال دارد. وی افزود: بی نظمی در شهر براثر مسائل […]

256 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17748

داود گرشاسبی فرماندار ویژه مرند، در مراسم رونمایی از طرح اینترنتی «آی تاکسی» در شهرستان مرند که با حضور برخی از مسئولین و رانندگان تاکسی صورت گرفت، اظهار داشت: اجرای این طرح کاهش اصطحلاک و کاهش هزینه و ایجاد فضای امن برای شهروندان را به دنبال دارد.

وی افزود: بی نظمی در شهر براثر مسائل ترافیکی، رفتارهای خشونت آمیز در شهروندان را ترویج می کند، اصلاح نواقص ترافیکی یکی از دغدغه های شهری است.

گرشاسبی با اشاره به وضعیت نامناسب ترافیکی عنوان کرد: تاکسی های شهر مرند به علت نبود چرخه، در یک منطقه شهر متمرکز می شوند که موجب ایجاد ترافیک در مرکز ثقل شهر شده است.

فرماندار ویژه مرند با مثبت ارزیابی کردن اجرای سامانه «آی تاکسی» اظهار داشت: اجرای این طرح کاهش اصطحلاک و کاهش هزینه و ایجاد فضای امن برای شهروندان را به دنبال دارد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر ضرورت فرهنگ سازی شهروند تاکید و خاطرنشان کرد: برای رسیدن به شهر پیشرو و پیشرفته باید مردم نیز آموزش داده شوند تا طرح های جدید خدمات دهی شهروندی به خوبی عملی شود.

تمرکرزدایی از مرکز شهر با اجرای آی تاکسی

حسین کاوه شهردار مرند نیز در این مراسم اظهار داشت: این طرح در شورای ترافیک مورد بحث قرار گرفت به گونه ای که در این طرح تنها از تاکسی های شهر استفاده می شود.

وی با بیان اینکه با استفاده از سامانه آنلاین «آی تاکسی» شهروندان سفرهای درون شهری ارزان، سهل و آسانی را تجربه خواهند کرد.

افزود: با اجرای سامانه «آی تاکسی» تمرکز تاکسی ها در مرکز شهر، از بین می رود و شهروندان می توانند به راحتی از تاکسی های امن استفاده کنند.

۲۹۲۳۰۲۹ ۲۹۲۳۰۳۱

DSC_0004 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0011 DSC_0016

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :