طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در کارگروه پسماند : اجرای طرح مدول دوم تصفیه خانه از سوی شرکت آب و فاضلاب شهری تسریع شود

ارسال شده : مهر ۲۵, ۱۳۹۷ / ساعت : ۷:۳۹ ٫ق٫ظ
DSC_0016

داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه پسماند شهرستان مرند با بیان اینکه فاضلاب در هر سه حوزه ورودی از قبیل آب های سطحی ، پیش تصفیه کشتارگاه و تخلیه بار خوردو های لجن کش در محلهای فاضلاب شهری و داخل مجموعه تصفیه خانه مرند با عدم ظرفیت و خروجی تصفیه خانه در […]

340 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17787

داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه پسماند شهرستان مرند با بیان اینکه فاضلاب در هر سه حوزه ورودی از قبیل آب های سطحی ، پیش تصفیه کشتارگاه و تخلیه بار خوردو های لجن کش در محلهای فاضلاب شهری و داخل مجموعه تصفیه خانه مرند با عدم ظرفیت و خروجی تصفیه خانه در تهدید می باشد  که باید هرسه حوزه اصلاح شود .

وی تاکید کرد : باید هر سه دستگاه متولی برنامه ای برای هر سه حوزه سطح داشته باشند .

وی با اشاره به نقش شهرداری مرند در تدوین طرح جامع مدیریت پسماند شهرستان اظهار داشت: محیط زیست به عنوان ناظر باید پیگیر تدوین و اجرای این طرح باشد.

فرماندار ویژه مرند همچنین عنوان کرد: اجرای طرح مدول دوم تصفیه خانه از سوی شرکت آب و فاضلاب شهری تسریع شود تا نسبت به اصلاح خروجی آن اقدام صورت بگیرد.

گرشاسبی ادامه داد: جهاد کشاورزی و بهداشت شهرستان مرند باید نسبت به خطرات آبیاری مزارع با پساب تصفیه خانه، کشاورزان را آگاه کنند تا جلوی تولید هزینه و بحران و بیماری گرفته شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی خواستار مطالعه و احداث حوضچه توسط نهادهای مرتبط شد تاکید کرد: ورودی، وضعیت و خروجی تصفیه خانه باید اصلاح شود که براین اساس باید حوضچه های اضطراری جهت استفاده کشاورزان طراحی و راه اندازی و نسبت به مهار استفاده پساب در مزارع اقدام کرد.

وی اظهار داشت: برخی تصمیم های نادرست در مرند در زمینه محل تخلیه خودرودهای لجن کش گرفته شده که بهداشت شهر و سفره آب های زیرزمینی را تهدید می کند، این خودروها باید مدیریت شود.

فرماندار ویژه مرند در بخش دیگری با انتقاد از عدم اجرای تفکیک از مبدا زباله تصریح کرد: طرح تفکیک از مبدا زباله در شهرستان مرند از سال ۱۳۹۲ تصویب شده اما تاکنون عملیاتی نشده است.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :