طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، آگاه سازی خانواده ها از پیامدهای آسیب های اجتماعی را راهکار جلوگیری از شیوع آسیب ها در جامعه عنوان کرد.

ارسال شده : اکتبر 22, 2018 / ساعت : 2:06 ب.ظ

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، آگاه سازی خانواده ها از پیامدهای آسیب های اجتماعی را راهکار جلوگیری از شیوع آسیب ها در جامعه عنوان کرد. گرشاسبی در جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان ویژه مرند گفت متولیان و اعضای کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند باید با توجه به تخصص […]

413 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17833

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، آگاه سازی خانواده ها از پیامدهای آسیب های اجتماعی را راهکار جلوگیری از شیوع آسیب ها در جامعه عنوان کرد.

گرشاسبی در جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان ویژه مرند گفت متولیان و اعضای کارگروه مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند باید با توجه به تخصص خود ، اقدامات لازم در جهت پیشگیری و درمان این آسیب ها در شهرستان را انجام داده و به طور منظم نتایج را به دبیر کارگروه جهت بررسی روند اقدامات خود ارائه دهند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه استفاده از فضای مجازی در مقابله با گسترش مواد مخدر بین خانواده ها را یک امر لازم عنوان کرد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود : در حال حاضر در این شهرستان به همت اداره بهزیستی ، کانال آسیب شناسی و آموزش جلوگیری از ابتلا به انواع مواد مخدر و آسیب های اجتماعی با عنوان زیست سالم راه اندازی شده است که تاکنون با ۵۸ هزار نفر عضو در حال فعالیت است.

گرشاسبی در ادامه از حضور جدی اکیپ بازرسی به باشگاه های ورزشی شهرستان خبر داد و گفت : این اکیپ شامل نیروهای ادارات ورزش و جوانان ، مرکز بهداشت و درمان ، اداره صنعت ، معدن و تجارت و نیروی انتظامی است که با حضور سرزده در باشگاه های ورزشی از روند فعالیت آنها بازدید خواهند کرد.

وی همچنین افزود : تمامی این اقدامات باید به صورت جدی در سطح شهرستان انجام پذیرد تا در آینده ای نزدیک شاهد کاهش این آسیب ها در این شهرستان باشیم.

فرماندار شهرستان ویزه مرند از برگزاری موفق کلاسهای پیشگیری از مواد مخدر و آسیب های اجتماعی در حوزه دانگاهی و مدارس خبر داد.

گرشاسبی گفت : طی اعلام نتایج این کلاسها در حوزه دانشگاهی و مدارس به کارگروه مبارزه با اسیب های اجتماعی شهرستان مرند ، نشان از موفق آمیز بودن برگزاری آن و استفاده بهینه از حضور اساتید برای دانشجویان و دانش آموزان بوده است.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :