طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند : هدف اصلی طرح کارورز ، توانمند سازی و اعتماد سازی بین فارغ التحصیلان دانشگاهی و جویندگان کار است.

ارسال شده : آبان ۱, ۱۳۹۷ / ساعت : ۱۲:۵۹ ٫ب٫ظ
DSC_0032

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گفت : طرح کارورزی در شهرستان مرند در حال اجرا است و تاکنون ۸۲۸ نفر در سایت کارورزی برای اشتغال ثبت نام کرده اند. شیخ پور با اشاره به اهداف این طرح گفت : طرح کارورزی با هدف اعتمادسازی بین فارغ التحصیلان و جویندگان کار […]

368 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17842

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان گفت : طرح کارورزی در شهرستان مرند در حال اجرا است و تاکنون ۸۲۸ نفر در سایت کارورزی برای اشتغال ثبت نام کرده اند.

شیخ پور با اشاره به اهداف این طرح گفت : طرح کارورزی با هدف اعتمادسازی بین فارغ التحصیلان و جویندگان کار است که می توانند با ثبت نام در سایت این طرح ، به کارخانجات و محل های مورد نظر این شهرستان جهت کارورزی معرفی شوند.

وی افزود : این طرح با امکان واریز حقوق و بیمه به مدت شش ماه کاری توسط دولت برای معرفی شوندگان در این طرح به کارخانجات و محل های مورذ معرفی شده ، اشتغال پیدا کنند .

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت : متاسفانه در سیستم آموزشی در دانشگاه ها ، دانشجویان بیشتر در مسائل تئوری آموزش می بینند و بعد از فارغ التحصیلی دچار مشکل در حرفه و تخصص خود می شوند که با معرفی و استفاده از این طرح می توانند اعتماد و توانمندی خود را تجربه کنند.

شیخ پور از تمامی دستگاه های مربوطه در کارگروه اشتغال شهرستان خواهان اطلاع رسانی این طرح شد.

وی گفت : یکی از مشکلات کنونی این طرح عدم اطلاع رسانی بین مردم است که تمامی دستگاه های مربوطه باید طرح کارورزی را به صورت مطلوب به افراد جویای کار معرفی کرده تا شاهد افزایش حضور جوانان در رشته های شغلی خود باشیم.

شیخ پور گفت : صاحبان واحدهای تولیدی شهرستان مرند در تمامی حوزه ها با اعلام نیاز خود برای کارورزی به اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی

، از اشتغال جوانان این شهرستان کمک کنند.

 

DSC_0030 DSC_0034

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :