طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : سمن ها و مراکز نیکوکاری باید براساس اساسنامه ، تمامی فعالیت های خود را انجام دهند.

ارسال شده : اکتبر 25, 2018 / ساعت : 1:01 ب.ظ

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه نشست با سازمان های  خیرین ، سمن ها و مراکز نیکوکاری این شهرستان گفت : این مراکز باید با هدف گذاری نسبت به رفع مشکلات مردم نیازمند گام بردارند. گرشاسبی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر مشکل اصلی شهرستان وضعیت اشتغال جوانان […]

441 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17872

معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه نشست با سازمان های  خیرین ، سمن ها و مراکز نیکوکاری این شهرستان گفت : این مراکز باید با هدف گذاری نسبت به رفع مشکلات مردم نیازمند گام بردارند.

گرشاسبی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر مشکل اصلی شهرستان وضعیت اشتغال جوانان است افزود : مراکز خیریه باید در جهت اشتغال زایی گام بردارند و با هدف تولید شغل ، اقدامات لازم را برای افراد نیازمند انجام دهند.

وی گفت : سمن های خیریه باید بیشتر از گذشته با یکدیگر تعامل داشته باشند و در چهارچوب اساسنامه اقدام نمایند و تمامی هزینه های خود را به صورت شفاف اطلاع رسانی کنید دهند تا در بررسی اسناد دچار مشکل نشوند.

گرشاسبی افزود : متاسفانه به دلیل عدم استعلام سمن ها از یکدیگر ، شاهد آن هستیم که برخی از نیازمندان از مزایای این سمن ها بیشتر استفاده میکنند و برخی کمتر ، که با وجود سامانه پرداخت کمک ها به این افراد ساماندهی و منسجم شود.

امام جمعه شهرستان مرند بر حفظ کرامت و شخصیت افراد نیازمند از سوی مراکز نیکوکاری تاکید کرد.

حجت الاسلام نعمت زاده در این نشست افزود : تمامی مراکز و سمن های خیریه باید شخصیت و کرامت انسانی نیازمندان و محرومین را حفظ کنند و کمک های خود را به صورت صحیح در اختیار آنان قرار دهند.

وی بر منش حضرت علی (ع) در رابطه با کمک به نیازمندان هم اشاره کرد و گفت : مراکز نیکوکاری باید با الگوگیری از رفتار و منش مولای متقیان ، در راستای کمک به محرومین قدم بردارند.

امام جمعه شهرستان مرند بر تشکیل منظم این نشست تاکید کرد و افزود : مسائل مالی از سوی این مراکز باید به صورت جدی کنترل شود و کمک به افراد نیازمند هم باید به صورت هدفنمد در این شهرستان انجام پذیرد.DSC_0005 DSC_0007 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :