طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند درجلسه هماهنگی بیستمین مانور زلزله و ایمنی مدارس // در هر یک دستگاه های شهرستان مرتبط با امر بحران ، شناسنامه مدیریت بحران ایجاد شود

ارسال شده : آبان ۱۴, ۱۳۹۷ / ساعت : ۱۰:۴۰ ٫ق٫ظ
DSC_0004

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، جلسه هماهنگی بیستمین مانور زلزله و ایمنی مدارس با حضور اعضا به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: برگزاری مانور فرصت مناسبی برای تغییر ذهنیت برای رفتار سازی مردم برای تحمل بهتر و […]

109 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17991

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، جلسه هماهنگی بیستمین مانور زلزله و ایمنی مدارس با حضور اعضا به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: برگزاری مانور فرصت مناسبی برای تغییر ذهنیت برای رفتار سازی مردم برای تحمل بهتر و تاب آوری جامعه در مواقع بحرانی است .

وی تاکید کرد : همه دستگاه های ذیربط به برگزاری بهتر مانور به همراه بومی سازی توجه داشته باشند و اشرافیت کامل به برنامه و سناریوی مانور در جهت بهتر برگزار شدن مانور داشته باشند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند افزود : نهادینه سازی آموزش افراد در مانور در جهت توانمند سازی آنها و شناسایی افراد معتمد برای مواقع بحرانی و آموزش های تئوری برای آگاه سازی افراد جامعه باید جز ضروریات باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان مرند با تاکید بر بومی سازی و مردمی محور بودن اجرای مانور بیان داشت: اجرای مانور بهانه ای برای درگیر نمودن شهروندان و بررسی امکانات موجود در شهرستان برای مواقع بحرانی است .

گرشاسبی خاطر نشان کرد : نگاه کلان به موضوع آگاه سازی و مردمی بودن آن داشته باشید و مدیران تلاش کنند مدیریت سازی برای بحران های احتمالی صورت گیرد  و امکانات را با شرایط موجود در شهرستان آماده و تهیه نمایند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند تاکید کرد : در هر یک دستگاه های شهرستان  مرتبط با امر بحران ، شناسنامه مدیریت بحران ایجاد شود .

بیستمین مانور زلزله و ایمنی مدارس همزمان با سراسر کشور در آذر ماه سالجاری با شعار ( مدرسه ایمن ، جامعه تاب آور ) در شهرستان مرند برگزار  خواهد شد .

DSC_0002 DSC_0005 DSC_0006

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :