طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان /سند تدبیر و توسعه ، اساس جهت گیری مدیران در سال 94 است

ارسال شده : اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۴ / ساعت : ۷:۳۲ ٫ق٫ظ
00

اولین جلسه شورای اداری شهرستان مرند با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس ، و روسای محترم ادارات شهرستان به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به نامگذاری […]

1155 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1802

اولین جلسه شورای اداری شهرستان مرند با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس ، و روسای محترم ادارات شهرستان به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به نامگذاری سال 94 به نام دولت و ملت ، همدلی و همزبانی اظهار داشت : در انتخاب نام سال توسط مقام معظم رهبری هر کلمه آن دارتای بار معنایی و فلسفی زیادی است و دولت بدون مردم معنا و مفهومی ندارد .

وی افزود : سال 94 ، سال انتخاباتی مهم و سرنوشت سازی برای کشور است و از ارکان مهم و حساس است که توسط مردم اجرا خواهد شد و همچنین در سال جاری نتیجه مذاکرات هسته ای مشخص خواهد شد و در این زمینه و داشتن شرایط در کشور دولت و ملت با هودلی و همزبانی خواهند توانست مشکلات را پشت سر بگذارند .

کرمی با اشاره به برخورد مناسب روسای دستگاه ها و حتی کارمندان ادارات با ارباب رجویان افزود : تعامل با ارباب رجوع و برخورد مناسب با آنها از ضروریات لازم در هر دستگاهی است و همگی موظف به احترام و انجام امورات ارباب رجویان به صورت قانونی هستیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان مرند با اشاره به سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی اظهار داشت : اولین سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی در طی روز های اتی اتفاق خواهد افتاد و سفر دولت تدبیر و امید به استان با سفر دولتهای قبل تفاوتهای زیادی خواهد داشت .

کرمی اظهار داشت : در سفر دولت قبل تمامی اعضا کابینه به تمامی استانها سفر می کردند وجلسات هیات دولت در آنجا تشکیل می شد ولی در دولت تدبیر و امید فقط وزرا و معاونانی که لازم است در سفر حضور داشته باشند سفر خواهند کرد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: متاسفانه در سفر دولت قبل کار کارشناسی و دقیق صورت نمی گرفت به طوریکه مطالبات دولت در سفر های استانی در کل کشور 211 هزار میلیارد تومان بوده و میزان تخصیص اعتبارات 67 هزار میلیارد تومان در کل کشور که در اصل 30 درصد آنها محقق شده و 70 درصد پروژه ها نیمه تمام است .

وی گفت: میزان تعهدات دولت قبل برای استان آذربایجان شرقی 127 هزار میلیارد ریال بوده که میزان تخصیص آن از محل اعتبارات 15 هزار میلیارد ریال که در اصل 12 درصد میزان تعهدات دولت قبل فقط در استان آذربایجان شرقی بوده و 88 درصد پروژه ها راکد یا نیمه تمام مانده است .

وی افزود : دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی و حساب و کتاب دقیق عمل می کند و به وعده هایی که نتواند عمل کند ، وعده ای نمی دهد و دولت مصمم است پروژه هایی را تعریف کند که در دو سال یا 100 درصد و یا فازی از آن که قابل خدمات دهی باشد را تعریف یا اجرا کند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی ابراز داشت : با وجود تحریمهای ظالمانه بر علیه کشورمان و فروش کمتر نفت و با توجه بهکار کارشناسی دولت ، برای اولین بار اعتبار دولت برای شهرستان از محل تملک دارائیها 90 درصد ، ماده 180 ملی 80 درصد و ماده 180 و مدیریت بحران 45 درصد اختصاص یافته است که در سطح شهرستان بی نظیر است .

تقی کرمی همچنین با اشاره به حمایتها و توجه دولت تدبیر و امید برای شهرستان در جهت اجرای پروژه ها اظهار داشت : اختصاص مبلغ 500 میلیارد تومان برای احداث کارخانه الیاف شیشه که وجود آن پتانسیل بزرگی برای شهرستان است ، اختصاص مبلغ 38 میلیارد تومان برای انتقال آب ارس به دشتهای هرزندات و گلفرج و .. ، اختصاص مبلغ 8 میلیارد تومان برای تکمیل بزرگراه مرند _جلفا در سال 93 فقط برای شهرستان مرند که بی سابقه است و این حرکت دولت تدبیر و امید آنم در شهرستان نشان از کار کارشناسی و دقت دولت در دخل و خرج کشور و همت دولت در اتمام پروژه های دارد .

ایشان در ادامه سخنان با اشاره به انتخاب فرمانداری شهرستان مرند به عنوان فرماندار نمونه بیان کرد : فرمانداری شهرستان مرند در جذب اعتبار دومین فرمانداری، در حوزه دهیاری دومین ،در برگزاری و پیگیری و اجرای مصوبات جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی سومین ، در جلسات شورای تامین جز چهارمین فرمانداری برتر استان بوده که در سایه وحدت ، همدلی دستگاههای دولتی باالخص حمایتها و رهنمود های امام جمعه محترم و پیگیریهای نماینده محترم مردم مرند و جلفا در مجلس است .

فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه با اشاره به پروژه های شهرستان گفت:برای احداث و بازسازی پل روستای دولت آباد مبلغ 13 میلیارد تومان اعتباردرنظر گرفته شده و همچنین سه راهی یالقوز آغاج و احداث موزه هنرهای معاصر به پیمانکار ابلاغ شده که در سال جاری عملیات آن اجرایی خواهد شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سند تدبیر و توسعه چراغ راه و راهنمای شهرستان است افزود : سند تدبیر و توسعه شهرستان که در شورای برنامه ریزی به ریاست دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی به تصویب رسید ه چراغ راه و راهنمای شهرستان است و لازم است دستگاه های ذیربط به صورت جد وارد عمل شوند و گزارشات خود را به فرمانداری اعلام نمایند .

وی افزود : سند تدبیر و توسعه ، اساس جهت گیری مدیران در سال 94 است و این سند می تواند مسیر توسعه شهرستان برای آیندگان باشد .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخابات در پیش روی کشور اظهار داشت : در برگزاری انتخابات نقش فرمانداری و حتی دستگاههای اداری و اجرایی اعمال قانون است و هیچ اداره ای حق ندارد بر علیه و یا موافق یک نماینده ای گام بردارد و انتخابات مسئله ای نیست که با آن به شوخی برخورد کرد و انتخابات سرنوشت کشور را رقم خواهد زد و باید همگی با جدیت و قاطعیت تمام بر این امر مهم وارد شویم.

تقی کرمی با اشاره به مشکلات کارخانه تبریز کف بیان داشت : دستگاه های اجرایی و خدمات رسان برای حل مشکلات کارخانه تلاش کنند و حد الامکان بیشتر در پی حل مشکلات کارگران و کارخانه باشند .

1 2 3 4

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :