طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی درنشست کارگزاران بیمه روستایی و عشایری :اعتماد سازی بین مردم و قشر کشاورز رمز موفقیت بیمه

ارسال شده : آبان ۲۸, ۱۳۹۷ / ساعت : ۷:۴۰ ٫ق٫ظ
DSC_0059

ششمین نشست سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی در محل فرمانداری مرند برگزار شد . در این نشست معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند از ثبت نام ۱۸ هزار نفر در این نوع بیمه در شهرستان خبر داد. گرشاسبی افزود : در شهرستان مرند سه مرکز کارگزاری […]

355 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 18157

ششمین نشست سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی در محل فرمانداری مرند برگزار شد .

در این نشست معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند از ثبت نام ۱۸ هزار نفر در این نوع بیمه در شهرستان خبر داد.
گرشاسبی افزود : در شهرستان مرند سه مرکز کارگزاری بیمه صندوق کشاورزان ، روستائیان و عشایر در حال حاضر در حال فعالیت هستند که تاکنون توانسته اند ۶۵ و نیم درصد از جمعیت این قشر را در پوشش این بیمه ثبت نام کنند.
وی گفت : مهمترین اقدام جهت افزایش رغبت مردم برای استفاده از این بیمه اعتماد سازی بین مردم و قشر کشاورزان و روستائیان است.
فرماندار شهرستان مرند یکی دیگر از اقدامات لازم جهت پیشبرد این بیمه را استفاده از هزینه های پرداختی روستاییان جهت ثبت نام در بخش فرآوری و تولید محصول نهایی و صادرات آن عنوان کرد.
گرشاسبی افزود : مسئولین کارگزاران بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایری می توانند با جلب اعتماد این قشر به این کارگزاری و سرمایه گذاری در بخش تولید محصولات کشاورزی علاوه بر افزایش میزان ثبت نام کنندگان ، میتوانند شاهد جلوگیری از پایین آمدن ضریب پشتیبانی آنها نیز باشند.

 

در ادامه مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی از کسب رتبه اول استان در کشور در تعداد ثبت نام کنندگان بیمه صندوق کشاورزان خبر داد.
نظری در نشست سراسری کارگزاران بیمه کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان که به میزبانی شهرستان مرند برگزار شد گفت : استان آذربایجان شرقی با تحت پوشش قرار دادن ۱۷۴ هزار نفر در بیمه صندوق کشاورزان ، روستائیان و عشایر وبا ۸۲ درصد از کل جمعیت روستاییان و عشایر استان ، در کشور دارای مقام نخست است.
وی افزود : در قوانین جدید که برای این بیمه تصویب شده است می توان برای شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر پوشش بیمه صندوق کشاورزان را قرار داد.
نظری با بیان اینکه در زمان پایین بودن ضریب پشتیانی از کمتر از شش درصد باید اقداماتی در خصوص جلوگیری از این عمل انجام داد گفت :

شهرستان مرند با وجود فعالیت سه مرکز بیمه اجتماعی کشاورزان در حال حاضر دارای ضریب ۷ درصد که باید مسئولین استانی و شهرستانی برای جلوگیری از پایین رفتن این ضریب اقدامات لازم را انجام دهند.

DSC_0047 DSC_0051 DSC_0054 DSC_0055 DSC_0056 DSC_0063 DSC_0064

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :