طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شیخ پور معاون فرماندار : راه پیشرفت و توسعه هر کشوری از درب آموزش و پرورش عبور می کند

ارسال شده : آبان ۳۰, ۱۳۹۷ / ساعت : ۷:۴۳ ٫ق٫ظ
DSC_00212

شیخ پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به آموزش مهارتهای زندگی گفت:  آموزش های صرف محفوظات در نظام آموزشی باید به سمت و سوی مهارتهای زندگی  و کسب مهارت باشد و  برقراری ارتباط موثر ، آموزش مهارت توانمندی زندگی برای دانش آموزان بسیار موثر است . معاون […]

261 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 18192

شیخ پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به آموزش مهارتهای زندگی گفت:  آموزش های صرف محفوظات در نظام آموزشی باید به سمت و سوی مهارتهای زندگی  و کسب مهارت باشد و  برقراری ارتباط موثر ، آموزش مهارت توانمندی زندگی برای دانش آموزان بسیار موثر است .

معاون فرماندار ویژه مرند در ادامه با اشاره به کسب رتبه اول شهرستان در پروژه مهر بیان داشت: بررسی نتایج عملکرد آموزش و پرورش شهرستانهای استان ، شهرستان مرند رتبه اول استانی در پروژه مهر  در بازگشایی  و آماده سازی مدارس را کسب نماید که این افتخار در سایه همت و تلاش مجموعه آموزش و پرورش است .

شیخ پور تاکید کرد : راه پیشرفت و توسعه هر کشوری از درب آموزش و پرورش عبور می کند و  آموزش و پرورش فقط مختص  خود نیست بلکه همه دستگاهها و آحاد مردم به موضوع آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت نیروی انسانی توجه ویژه ای داشته باشند .

وی افزود : همه جوانب توسعه کشور از قبیل سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی و … از محور آموزش و پرورش است وتوجه جدی باید صورت گیرد .

DSC_0017

در ابتدای این جلسه دکتر کاظمی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند با اشاره به رفع مشکل کمبود نیرو در سطح شهرستان گفت: بحث کمبود نیروی انسان با تلاش مجموعه آموزش و پرورش برطرف شده و در حال حاضر کمبود نیروی انسانی نداریم و در این زمینه از ظرفیت و نیروهای بازنشسته استفاده شده است .

وی افزود: طی بازدید های صورت گرفته از مدارش شهرستان ، روند تدریس بسیار عالی است که در سایه زحمات تمامی مدیران و کارکنان و دبیران  است .

دکتر کاظمی با اشاره به وجود چندین مدرسه راکد و غیر فعال گفت: نیازی به فروش مدارس راکد و متروکه وجود ندارد  بلکه باید به سوی تجاری سازی آنها اقدام کنیم.

در ابتدای این جلسه از قاری  دانش آموز  تجلیل شد .

DSC_0012 DSC_0013 DSC_0018 DSC_0019

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :