طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در سومین جلسه شورای سالمندان و مناسب سازی:مناسب سازی یک ضرورت است و باید شکل گیرد

ارسال شده : آذر ۱۳, ۱۳۹۷ / ساعت : ۹:۰۹ ٫ق٫ظ
DSC_0008

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در سومین جلسه شورای سالمندان و مناسب سازی با اشاره به لزوم رعایت مناسب سازی گفت: مناسب سازی یک ضرورت است و باید شکل گیرد . وی گفت: اقداماتی برای مناسب سازی در سطح شهر در حال اجرا است که باید با شتاب بیشتر و به صورت علمی […]

131 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 18395

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در سومین جلسه شورای سالمندان و مناسب سازی با اشاره به لزوم رعایت مناسب سازی گفت: مناسب سازی یک ضرورت است و باید شکل گیرد .

وی گفت: اقداماتی برای مناسب سازی در سطح شهر در حال اجرا است که باید با شتاب بیشتر و به صورت علمی به پیش رود .

فرماندار ویژه شهرستان مرندبر لزوم توجه به مناسب سازی معابر برای سالمندان ، معلولان و جانبازان در این شهرستان تاکید کرد و گفت: اصول مناسب سازی در معابر عمومی ، باید در ساخت و ساز ها و نظارت دقیق دستگاه های اجرایی ذیربط رعایت شود .

وی اظهار داشت: حفظ کرامت معلولان ، سالمندان مستلزم مناسب سازی فضای ادارات و بافت شهری برای سهولت تردد است.

گرشاسبی تاکید کرد : سازمان نظام مهندسی ، شهرداری و سایر دستگاه های ذیربط بر مناسب سازی ساختمانهای در حال احداث نظارت  داشته باشند .

وی از دستگاه های متولی خواست نظارت مستمر بر چگونگی مناسب سازی اماکن عمومی داشته باشند و شرایط را برای افرادی که به نوعی معلولیت دارند ، فراهم کنند تا آنان بتوانند به راحتی تردد کنند .

در ادامه گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند  وضعیت سالمندی در کشور و شهرستان را بسیار حائز اهمیت بر شمرد  و بر ایجاد فرهنگ صحیح در خصوص مسائل سالمندی با رویکرد دینی و توجه به نیاز های سالمندان و نگاه مثبت جامعه به این عزیزان تاکید کرد .

وی بر ایجاد بسیتری مناسب جهت حضور سالمندان در جامعه تاکید کرده و ضمن اشاره به مشکلات مربوط به کانون بازنشستگان و سالمندان  خواستار رفع مشکلات موجود به ویژه راه اندازی خانه سالمندان شد .

فرماندار ویژه مرند با اشاره به آمار سالمندی در کشور گفت: ۱۱ درصد جمعیت کشور سالمند است که این آمار حائز اهمیت است و باید برای این موضوع و قشر آینده تمهیداتی در نظر گرفته شود .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :