- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

معاون استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت بهبود و ارتقای کیفیت آرد ونان مردم تاکید کرد

Posted By admin On آذر ۲۷, ۱۳۹۷ @ ۲:۱۲ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی ، در جلسه شورای آرد ونان شهرستان بیان داشت: نان مهمترین بخش سبد غذایی است و به این دلیل باید برای استاندارد سازی کیفیت آرد ونان موضوع نظارت را جدی گرفت .

فرماندار ویژه مرند بیان داشت: بحث تامین مطلوب و با کیفیت قوت غالب مردم ، امری حیاتی و مهم می باشد چرا که این مهم با سلامت افراد جامعه سرو کار دارد و با لحاظ این اهمیت و حساسیت باید توجه ویژه ای به نان توسط مسئولین و اتحادیه نانوایان کرد .

وی افزود: نانوایی ها باید دقت کافی را در پخت نان داشته باشند چون هر مشکلی در نان ایجاد شود در سلامت خانواده ها تاثیرگذار خواهد بود.

گرشاسبی با بیان اینکه مهارت تولید نان کیفی و مناسب از طریق آموزشهای لازم پیگیری شود گفت: بر روند تهیه و توزیع گندم ، بهداشت فردی و محیط نانوایی ها ، پخت کیفی و عرضه مطلوب نان ، نظارت دقیق و مستمر صورت گیرد .

رئیس کارگروه آرد ونان شهرستان مرند ادامه داد : در این شهرستان چندین واحد نانوایی فاقد پروانه به راحتی فعالیت می کنند که دور از انتظار بوده و اتحادیه و اتاق اصناف توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه سخنان خود بر روند افزایش بازرسی به صورت مستمر ، برخورد جدی با نانوایان متخلف  هم در شهر و روستای تابعه تاکید کرد .

DSC_0009 [1]

 


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=18640

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2018/12/DSC_00095.jpg

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.