طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

بررسی مشکلات کارگا ه های مبل شهرستان باحضور فدایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری

ارسال شده : آذر ۳۰, ۱۳۹۷ / ساعت : ۱:۲۲ ٫ب٫ظ

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ویژه مرند در این جلسه با بیان اینکه صنایع بوجود آمده در این منطقه موجب تولید و ایجاد اشتغال شده است، ابراز داشت: سیاست فرمانداری مرند نیز حمایت از این ناحیه صنعتی و کارگاه های موجود در آن است. حسن فدایی گفت: ما سعی می کنیم با فرصت […]

288 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 18685

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ویژه مرند در این جلسه با بیان اینکه صنایع بوجود آمده در این منطقه موجب تولید و ایجاد اشتغال شده است، ابراز داشت: سیاست فرمانداری مرند نیز حمایت از این ناحیه صنعتی و کارگاه های موجود در آن است.
حسن فدایی گفت: ما سعی می کنیم با فرصت گرفتن از اداره جهاد کشاورزی و متوقف کردن اقدامات آن در راستای اصلاح کاربری اراضی این منطقه، تصمیم درست را بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: رشد بی رویه و ساخت و سازهای غیرمجاز به هر شیوه ای در طول سال های گذشته شکل گرفته و اکنون موجب ایجاد مشکلاتی شده است که باید با همکاری هم این موانع را رفع کنیم.
وی اضافه کرد: وظیفه مسوولان حمایت از مردم و در خدمت مردم بودن است اما این ارائه خدمات باید طبق قانون باشد تا در آینده موجب رخ دادن اتفاقات ناگوار و مشکلات دیگر نشود.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه ما باید این موضوع را بطور صحیح جراحی کنیم، اظهار داشت: تصمیم انتقال کارگاه های کنونی به محلی دیگر چون در نبود نمایندگان این صنف گرفته شده تصمیم صحیحی نیست.
وی تاکید کرد: در زمان حاضر باید با حفظ این وضعیت نسبت به ساماندهی و اصلاح وضع موجود اقدام کرد زیرا که در این صورت مشکل اخذ پروانه، وام و تسهیلات و ایجاد تعاونی جهت تامین آسان مصالح و بازار اتفاق خواهد افتاد.
فدایی با اشاره به اینکه برندسازی در اینجا اتفاق نیفتاده است، اظهار داشت: باید هرچه زودتر مشکل برندسازی در صنعت مبل مرند برطرف و محصولات چوبی با نام همین شهر در بازار عرضه شود.
وی یادآوری کرد: باید مسائل این نقطه از شهر که کارگاه های مبل سازی در آن مستقر شده است به صورت قانونی حل شود تا هم تولیدکنندگان و هم مسوولان در آینده به دردسر نیفتند.

۴۴۶۷۳۲۷۵۲_۳۸۳۹۲۵ ۴۴۹۰۱۶۴۵۷_۱۰۸۵۳۳ ۴۵۵۰۱۰۶۲۴_۳۰۸۲۳ ۴۵۵۰۲۰۳۰۰_۳۱۵۸۷ ۴۵۵۰۲۷۵۴۹_۳۱۴۴۱

۴۴۹۰۱۵۳۸۵_۱۰۷۹۶۴

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :