طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

هنرمندان تئاتر مشکلات جامعه را بیان کنند

ارسال شده : بهمن ۱, ۱۳۹۷ / ساعت : ۱:۰۲ ٫ب٫ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند داود گرشاسبی روز دوشنبه در آئین رونمایی از پوستر پانزدهمین دوره جشنواره تئاتر جوان مرند با بیان اینکه هنر ابزار ساخت انسان است، خاطرنشان کرد: هنر باید از منظر باورهای انسانی فرهنگ ساز بوده و در جهت اصلاح و تعالی انسان باشد. وی افزود: […]

213 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 19161

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند داود گرشاسبی روز دوشنبه در آئین رونمایی از پوستر پانزدهمین دوره جشنواره تئاتر جوان مرند با بیان اینکه هنر ابزار ساخت انسان است، خاطرنشان کرد: هنر باید از منظر باورهای انسانی فرهنگ ساز بوده و در جهت اصلاح و تعالی انسان باشد.
وی افزود: با توجه به اینکه وجود آسیب های اجتماعی در کنار دیگر عوامل به نوع باورها برمی گردد، هنرمندان باید در تمام سطوح جامعه عمل باورسازی را انجام دهند.
فرماندار شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه مهمترین خروجی باورسازی و رفتارسازی، اصلاح جامعه است، اظهار داشت: هنر هنرمند این است که انسانی را که آفریده شده از طریق هنر به مسیر عقلانی آورده و خدایی کند.
وی خاطرنشان کرد: خلاء ذهنی که تحت عنوان ناتو فرهنگی و شبیخون فرهنگی وجود دارد موجب بی هویتی و دوری از داشته ها و در نهایت روی آوردن جوانان به اعتیاد و سایر آسیب ها می شود.
گرشاسبی ادامه داد: انتظار ما از هنرمندان این است که در حوزه های مرتبط با خود، ضعف ها و خلاء ها را جهت در امان ماندن جوانان از آسیب های اجتماعی مرتفع کنند.
وی با بیان اینکه نقص های موجود را باید با تعامل و همسویی برطرف کنیم ، اظهار داشت: نقد در هنر و تئاتر باید سازنده بوده و در کنار آن پیشنهاد و راهکار ارائه شود و نیز خروجی همه اجراها باید حل بخشی از مشکلات جامعه باشد.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :