طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

فضای مجازی را با تولید محتوا به فرصت تبدیل کنیم

ارسال شده : ژانویه 21, 2019 / ساعت : 1:39 ب.ظ

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند با اشاره به لزوم توجه به فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی ابزار دو سویه است که هم می تواند به عنوان فرصت و هم تهدید باشد. وی با بیان اینکه ما می توانیم با کار اصولی فضای مجازی […]

312 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 19164

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند با اشاره به لزوم توجه به فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی ابزار دو سویه است که هم می تواند به عنوان فرصت و هم تهدید باشد.
وی با بیان اینکه ما می توانیم با کار اصولی فضای مجازی را به فرصت تبدیل کنیم،افزود: فضای مجازی باید زمینه ای برای کتابخوان شدن دانش آموزان باشد و ادارات مربوط، تلاش شان را در تحقق این امر بیشتر کنند.
فرماندار مرند فضای مجازی را یک ابزار لوکس در کشور دانست و گفت: برای اینکه این فضا را از لوکس بودن خارج کنیم لازم است نهادهای فرهنگی با افزایش روابط بین بخشی در استفاده بهتر از فضای مجازی عمل نمایند.
وی با تاکید بر استفاده بهینه از فضای مجازی اظهار داشت: سازمان های متولی باید با تولید محتوا و تهیه خوراک در فضای مجازی با آسیب های آن برخورد کنند.
گرشاسبی با بیان اینکه غرب آگاهانه از فضای مجازی جهت انحراف نیروی توسعه ما بهره می برد، متذکر شد: وظیفه ما این است با توجه به توطئه های دشمن، تلاش خود را در حوزه پیشگیری افزایش دهیم.
وی در ادامه به ایجاد چرخه معیوب در مورد اعتیاد اشاره کرد و گفت: باوری غلط در خصوص اعتیاد در جامعه شکل گرفته و موجب تولید رفتار غلط و توسعه آن شده است که ما باید این چرخه معیوب را جهت حفاظت از نسل آینده اصلاح کنیم.
گرشاسبی افزود: رفتارسازی و محیط های آلوده از جمله عوامل تمایل و حرکت به سمت اعتیاد است که در این راستا ضروری است تمام دستگاه ها با تعامل و وحدت نظر با آن مقابله کنند.
وی ادامه داد: روش های ما در حوزه های پیشگیری، آموزش و مبارزه با اعتیاد، سنتی بوده و لازم است در این مورد بروز رسانی صورت گرفته و تجدید نظر کنیم.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :