طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

طرح مدیریت مشارکتی آبهای زیرزمینی در مرند اجرا می شود

ارسال شده : بهمن ۸, ۱۳۹۷ / ساعت : ۷:۴۱ ٫ق٫ظ

حسن فدایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مرند با بیان اینکه حفاظت از منابع آب و خاک در کشور در دستور قرار دارد، خاطرنشان کرد: امروزه مواردی همچون حفر چاه های غیرمجاز و رعایت نکردن اصلاح الگوی مصرف موجب بروز مشکل کمبود آب شده است. وی […]

317 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 19178

حسن فدایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان مرند با بیان اینکه حفاظت از منابع آب و خاک در کشور در دستور قرار دارد، خاطرنشان کرد: امروزه مواردی همچون حفر چاه های غیرمجاز و رعایت نکردن اصلاح الگوی مصرف موجب بروز مشکل کمبود آب شده است.
وی گفت: با انجام اقداماتی از قبیل تهیه و توزیع دفترچه و بروشور و اعمال تخفیف آب بها باید در جهت فرهنگ سازی مصرف آب عمل کنیم.
وی با تاکید بر رعایت اصلاح الگوی مصرف آب در شهرستان مرند اظهار داشت: باید سعی کنیم باغات و مزارع داخل شهر مرند با اجرای آبیاری تحت فشار و قطره ای حفظ شوند.
فدایی در خصوص نصب کنتور هوشمند برای چاه های آب شهرداری مرند، تاکید کرد: شهرداری مرند تا پایان سال ۹۷ نسبت به اخذ مجوز بهره برداری و نصب کنتور هوشمند برای چاه های آب خود در شهر اقدام کند.
وی با اشاره به انجام اقدامات مثبت در زمینه نصب کنتور هوشمند آب در چاههای صنعتی گفت: تعداد ۳۳ چاه صنعتی در این خصوص باقی مانده که اقدامات لازم در جهت نصب کنتور هوشمند آب در آنها نیز باید بزودی انجام شود.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان ویژه مرند در مورد قطع برق چاه های کشاورزی در ساعات پیک مصرف نیز اظهار داشت: جهاد کشاورزی و اداره برق شهرستان قبل از اجرای مصوبه در خصوص قطع برق، کشاورزان را در جریان این امر قرار دهند تا موجب ایجاد مشکل برای آنها نشود.
وی همچنین رسیدگی به مشکل آب سرم سازی مرند را خواستار شد و گفت: ادارات آب و فاضلاب و امور آب شهرستان، به موقع راهکارهای عملی در خصوص حل مشکل آب شرکت سرم سازی رازی مرند ارائه کنند.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :