طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

آموزش قبل از ازدواج جدی گرفته شود

ارسال شده : بهمن ۸, ۱۳۹۷ / ساعت : ۸:۰۳ ٫ب٫ظ
DSC_0012

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه ساماندهی امور جوانان با تاکید بر برگزاری آموزش های قبل از ازدواج در شهرستان اظهار داشت: موضوع پیش از ازدواج خود یک باور است که در طول مسیر زندگی شکل گرفته و نوع تعاملات را برای ازدواج مشخص می کند. وی افزود: یکی از […]

282 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 19186

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه ساماندهی امور جوانان با تاکید بر برگزاری آموزش های قبل از ازدواج در شهرستان اظهار داشت: موضوع پیش از ازدواج خود یک باور است که در طول مسیر زندگی شکل گرفته و نوع تعاملات را برای ازدواج مشخص می کند.
وی افزود: یکی از رسالت های مهم این کارگروه آموزش های قبل از ازدواج است تا با برگزاری این دوره ها برای گروه های هدف، شیوه و سبک و مهارت زندگی که نیاز امروز جامعه است آموزش داده شود.
فرماندار مرند ادامه داد: باید تمهیداتی اندیشیده شود تا آموزش های حین ازدواج نیز داده شود و برخی رفتار ها اشتباه که در این خصوص در شهرستان وجود دارد از طریق آموزش اصلاح شود.
گرشاسبی با بیان اینکه وظیفه ذاتی نهادهای مرتبط با امور جوانان، تولید محتوا در این حوزه است، اظهار داشت: کارشناسان حوزه وقف نیز می توانند هنگام مشاوره قبل از وقف، نیت کمک به ازدواج جوانان را در کنار سایر نیت ها لحاظ نمایند.
وی با اشاره به اینکه طبق آمار تعداد ازدواج ها در سنین پایین در شهرستان مرند از آمار کشوری پایین است، افزود: با این وجود دستگاه های مرتبط باید در جهت ارائه آموزش و تغییر باور و رویکردها در این زمینه تلاش کنند.
فرماندار مرند اعلام کرد: ما دنبال توانمند کردن جوانان از طریق سازمان های مردم نهاد هستیم چرا که جوانان دارای فکر بوده و بر اساس چالش موجود در ذهن شان دنبال تغییر هستند.
وی ادامه داد: سازمان های مردم نهاد و جوانان نیز باید این تغییر را تدریجی و طی یک پروسه انجام داده و تولید محتوا و فکر کنند.
گرشاسبی ابراز کرد: ما باید به نسل جوان فضا دهیم تا احساس ناامیدی نکنند و جوانان نیز لازم است در قالب و قاعده نظام جمهوری اسلامی فعالیت نمایند.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه در برگزاری کارگاه های آموزشی برای جوانان، باید به دنبال بازخوردهای رفع نقاط ضعف بود، اظهار داشت: مسئولان محتوای دوره ها را باید به روز کرده و ارتباط شان را با نسل جوان برقرار و به خواسته آنها توجه کنند.
وی در ادامه ضمن اشاره به جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ضروری است جهت حفظ جمهوری اسلامی به خواسته های نسل جوان توجه کرده و همه در راستای بقا و ثبات انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
گرشاسبی افزود: وجود ۴۶ هزار و ۲۰۰ نفر فارغ التحصیل از مراکز شش گانه آموزش عالی در شهرستان مرند نشانه تحول در فضایی است که همه نوع فشار از طرف دشمن به کشور و ملت وارد می شود.

DSC_0003

DSC_0006 DSC_0008
DSC_0002

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :