- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

پیام مشترک امام جمعه و معاون استاندار آذربایجان شرقی و حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از مردم به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

Posted By admin On بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ @ ۳:۵۴ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویزه مرند ، حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم به همراه گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی و دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با صدور پیام مشترکی از مردم برای حضور پر شور در راهپیمایی دعوت کردند .

( متن پیام ):

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً ( اسراء۸۱)

مردم مومن و همیشه در صحنه شهرستان مرند اینک به فضل خدا و مقاومت مردم و پشتیبانی های مداوم و همیشگی ملت بزرگ ایران اسلامی عمر پربرکت انقلاب به چهل سالگی و نهال نوپای انقلاب اسلامی با ایثار و از خود گذشتگی فرزندان این آب و خاک به درختی تنومند و بارور تبدیل شده و پیشرفت های موجود حاصل همراهی همیشگی مردم همیشه در صحنه است.
لذا یکبار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام راحل  ( رضوان الله تعالی علیه ) و شهدای سرافراز اسلام ناب محمدی (ص) با اتحاد و یکپارچگی همچون مشتی گره کرده و واحد در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار که این بار با جنگ روانی  و اقتصادی به جنگ ملت و نظام آمده است در یوم الله ۲۲ بهمن، قدرت، پایداری و صلابت خود را به نمایش گذاشته و موجبات نا امیدی و هراس آنان را فراهم کنید.
بی گمان حضور پررنگ شما ملت شجاع و آزاده  شهرستان مرند همراه با دیگر هموطنان سراسر کشور در خیابانها، پیامی محکم به دشمنان، ضامن اقتدار و  بقا و تداوم نظام  ولایی و زمینه ساز تحولات و پیشرفت های شگرف در آینده خواهد بود.
از همه مردم شریف شهرستان مرند اعم از زن و مرد، پیر و جوان و از هر قشر و طبقه با هر گرایش و رویکردی دعوت می کنم در روز ۲۲ بهمن به سیل خروشان ملت پیوسته و رسالت  حساس خود را در این پیچ تاریخی ایفا کردە و یکبار دیگر وفاداری و بصیرت عمیق خود را به نظام مردم سالاری دینی، دولت و سرزمین پر از مهر ایران اسلامی تحت رهبری حکیمانه امام خامنه ای عزیز به نمایش بگذارند.
قطعا این حضور آگاهانه تنها حاصل مقاومت با بصیرت شماست، که ریشه در ولایت مداری ملت ایران اسلامی؛ علی الخصوص مردم شریف شهرستان مرند دارد.


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=19532

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.