طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

همایش ملی توسعه در مرند برگزار می شود

ارسال شده : بهمن ۲۸, ۱۳۹۷ / ساعت : ۷:۵۹ ٫ق٫ظ
DSC_0011

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویزه مرند ، گرشاسبی در جلسه توسعه و تعامل شهرستان مرند، دغدغه مشترک مابین مردم و مسئولان را حلقه مغفول مانده توسعه دانست و افزود: ما باید سعی کنیم فرصت های موجود در شهرستان را ارائه کرده و از آن بهره کافی را ببریم. وی با […]

277 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 19626

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویزه مرند ، گرشاسبی در جلسه توسعه و تعامل شهرستان مرند، دغدغه مشترک مابین مردم و مسئولان را حلقه مغفول مانده توسعه دانست و افزود: ما باید سعی کنیم فرصت های موجود در شهرستان را ارائه کرده و از آن بهره کافی را ببریم.
وی با بیان اینکه برای تحقق توسعه باید بین تمام نیروها اجماع باشد، اظهار داشت: توسعه و تغییر و تحولات اساسی در شهرستان با نگاه جمعی و بر بستر آرام شکل می گیرد.
فرماندار شهرستان مرند با تاکید بر مدیریت صحیح منابع جهت توسعه، گفت: توسعه فقط با نگاه دولتی اتفاق نمی افتد و مردم نیز باید مشارکت کنندف زیرا داشته های ذهنی و فرهنگی مردم توسعه را شکل می دهد.
وی وجود برنامه ریزی و استفاده از فناوری و تکنولوژی متناسب با نیاز شهر را از عوامل دیگر توسعه برشمرد و افزود: بی تفاوتی نخبگان بزرگ ترین آسیب در راه توسعه است لذا حس مسئولیت پذیری برای تغییر وضعیت شهرستان باید به وجود آمده و پیشنهادهای سازنده ارائه شود.
گرشاسبی با بیان اینکه جهت شکل دادن توسعه باید اراده جمعی در نخبگان وجود داشته باشد، اظهار داشت: نخبگان علاوه بر آن باید حس مسئولیت پذیری داشته و در جهت تحقق توسعه همه جا حضور یابند.
فرماندار مرند گفت: باید حس دلبستگی در شهرستان ایجاد شده و همه در کنار انتقادات، در مواقعی که منفعت شهر به خطر می افتد اجماع کنند.
وی رسالت نخبگان شهرستان را تغییر نگرش در ذهنیت افراد دانست و افزود: ما به دنبال ایجاد و شکل گیری تعامل جدید در شهر هستیم تا با وحدت و همدلی شرایط توسعه شهرستان را فراهم کنیم.
گرشاسبی ادامه داد: در این راستا باید اولویت های فردی، گروهی و حزبی کنار گذاشته شده و نگاه ما در قالب ملی باشد و اولویت های اجتماعی به منافع فردی ترجیح داده شود.
فرماندار شهرستان مرند با تاکید بر حرکت در راستای افزایش مثبت نگری و نگاه ایجابی، اظهار داشت: هدف ما نباید از برگزاری این جلسات، تنها کار تبلیغی باشد،بلکه ایجاد افق جدید در حوزه اشتغال باید مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه فدایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری مرند نیز با اشاره به اینکه توسعه باید در ابعاد مختلف انجام شود، افزود: محور توسعه مردم است و باید با دست مردم و از طریق تغییر نگرش در میان مردم اتفاق افتد.
حسن فدایی اظهار داشت: همان طور که بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی، همان مطالبات مردم است لذا همین مردم باید در مسیر رفع آنها و توسعه شهرستان مشارکت داده شوند.
وی بر استفاده از تمام سلیقه ها در جهت پیشرفت شهرستان تاکید کرد و گفت: ما باید با تمام وجود اقدامات لازم در راستای جذب گردشگر را انجام داده و داشته های خود را تبلیغ کنیم.

DSC_0004 DSC_0008 DSC_0011

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :