طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

فلسفه تشکیل انجمن کتابخانه ها، ارتقای وضعیت کتاب و کتابخوانی در جامعه است.

ارسال شده : اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۱:۲۹ ٫ق٫ظ
1

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان در محل سالن کتابخانه مرکزی برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به لزوم فراگیری علم و دانش در جامعه اسلامی از کتابخانه های عمومی به عنوان مرکز علم آموزی یاد کرد و بر […]

898 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1963

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان در محل سالن کتابخانه مرکزی برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به لزوم فراگیری علم و دانش در جامعه اسلامی از کتابخانه های عمومی به عنوان مرکز علم آموزی یاد کرد و بر ضرورت ایجاد ، بهسازی و استاندارد سازی کتابخانه های عمومی تاکید کرد .

کرمی در ادامه با اشاره به بر گزاری همایش خیرین کتابخانه ساز در ماههای آتی ، خیرین کتابخانه ساز را به عنوان ظرفیتی عظیم برای توسعه کتابخوانی و ایجاد زیر ساختها در این زمینه عنوان کرده و بر جذب ، بستر سازی، فرهنگ سازی در استفاده از این ظرفیت تاکید کرد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: مشارکت افراد نیکوکار در ساخت کتابخانه و حتی اهدا کتاب موجب رشد علم و دانایی در جامعه می شود و توجه ویژه به کتاب و کتابخوانی و ترویج این فرهنگ موجب رشد و اعتلای جامعه خواهد شد .

وی افزود :اعضاء انجمن کتابخانه های عمومی باید برای برگزاری بهتر همایش و دعوت و جذب افراد خیر به این همایش رایزنی کنند و مقدمات برگزاری همایش را آماده نمایند .

رئیس انجمن کتابخانمه های شهرستان با اشاره به اینکه خیرین در تمامی زمینه ها کمک حال دولت و مسئولین بوده اند افزود : خیرین عزیز در تمامی زمینه ها از جمله حوزه سلامت ، مدرسه سازی ، آزادی زندانیان و … بهترین یار دولت و مسئولین بوده اند و امید است در زمینه کتاب و کتابخوانی کمکهایی صورت گیرد .

وی گفت: در شهرستان مرند حرکتهایی در راستای جذب خیرین مدرسه ساز و خیرین سلامت و .. انجام شده و باید تلاش کرد زمینه توسعه و جذب خیرین را به تجهیز و تکمیل کتابخانه ها فراهم کرد .

کرمی خاطر نشان شد:اگر فرهنگ مشارکتی در جامعه نهادینه شود باعث پیشرفت و بهبود در بسیاری از زمینه ها خواهیم بود .

وی افزود : در سال جاری مصمم به برگزاری همایش انجمن خیرین کتابخانه ساز خواهیم بود و لازم است فرهنگ سازی و بستر مناسب برای اجراء این همایش آماده شود .

معاون استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد : فلسفه تشکیل انجمن کتابخانه ها، ارتقای وضعیت کتاب و کتابخوانی در جامعه است.

2 3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :