طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

کاهش سرمایه اجتماعی آفتی برای نظام است

ارسال شده : اسفند ۹, ۱۳۹۷ / ساعت : ۷:۲۴ ٫ق٫ظ
DSC_0040

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، استادرحیمی در جلسه شورای اداری شهرستان مرند با اشاره به وجود تهدیدات ذهنی و عینی برای کشور اظهار داشت: در کنار تهدیدات عینی همچون جنگ و تجاوز، تهدیدات ذهنی خیلی مهم است چرا که در آن همه یک نوع احساس باخت دارند. وی […]

345 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 19664

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، استادرحیمی در جلسه شورای اداری شهرستان مرند با اشاره به وجود تهدیدات ذهنی و عینی برای کشور اظهار داشت: در کنار تهدیدات عینی همچون جنگ و تجاوز، تهدیدات ذهنی خیلی مهم است چرا که در آن همه یک نوع احساس باخت دارند.
وی با بیان اینکه در زمان جنگ، همه به ارزش های انقلاب پایبند بوده و هیچ کس احساس خطر نمی کرد، افزود: در شرایط کنونی که با تهدیدات مختلف فضای مجازی روبرو بوده و در یک فضای فرا واقعیت زندگی می کنیم دولت سعی می کند با وجود همه این مسائل، رفاه مردم را تامین کند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: اکنون ایستادگی در برابر تهدیدات ذهنی موجود در جامعه یک موضوع حیاتی است و نباید اجازه دهیم این تهدیدات شرایط کشور را آشفته کند.
وی همچنین به وجود تهدیدات داخلی و خارجی اشاره کرد و افزود: ما در طول سال های گذشته، طبق اصولی که داریم در برابر توطئه های دشمن ایستادیم و اکنون نیز باید مراقب تهدیدات داخلی باشیم.
استاد رحیمی گفت: هرچند دشمن در ایجاد آسیب در حوزه های مختلف نقش دارد اما بسیاری از آنها نتیجه عملکرد خود ماست که باید با حفظ اتحاد و یکپارچگی آنها را رفع کنیم.
وی با بیان اینکه، تهدیدات داخلی انسجام را در کشور از بین می برد، افزود: ما باید با علم، منطق و قانون تهدیدات داخلی را در حوزه های گوناگون رفع کرده و در این جهت از پتانسیل های موجود استفاده کنیم.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی گفت: ضروری است مدیران برای خارج شدن از بحران، اصلاحات جزئی را شکل داده و بی اعتمادی مردم و فرسایش سرمایه اجتماعی را که آفت اصلی نظام به شمار می رود، از بین ببرند.
وی به انجام سیستم مساله یابی توسط مدیران تاکید کرد و افزود: بعد از پیدا کردن مساله، برخورد با مساله باید مناسب باشد.
استادرحیمی همچنین به لزوم کاهش مسائل اجتماعی اشاره کرد و گفت: سیستم فرهنگی ما نیز باید به عنوان موتور اصلی برای رفع مشکلات موجود عمل کرده و در راستای افزایش امید و اعتماد به نظام عمل کند.
وی اظهار داشت: غرور و اعتماد بی جا که در برخی مدیران وجود دارد نیز باید کنار گذاشته شود و به جای پرداختن به مسائل کلی نظام که در حیطه وظایف آنها نیست به حل مشکلات مردم بپردازند.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :