طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

احترام به والدین در جامعه فرهنگ سازی شود

ارسال شده : اسفند ۱۸, ۱۳۹۷ / ساعت : ۱:۱۷ ٫ب٫ظ
DSC_0007

به  گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند علی شیخ پور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری در جلسه شورای سالمندان و مناسب سازی ادارات شهرستان مرند با اشاره به عدم اجرای مصوبه واگذاری زمین برای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار داشت: تصمیمی که در جلسات گرفته می شود باید قابلیت اجرایی داشته […]

335 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 19734

به  گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند علی شیخ پور معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری در جلسه شورای سالمندان و مناسب سازی ادارات شهرستان مرند با اشاره به عدم اجرای مصوبه واگذاری زمین برای کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار داشت: تصمیمی که در جلسات گرفته می شود باید قابلیت اجرایی داشته و اعضا نیز نسبت به اجرای مصوبات اقدام کنند.
وی با تاکید بر اجرای برنامه های شاد برای سالمندان گفت: باید از ظرفیت های ادارات و نهادهای فرهنگی در زمینه اجرای برنامه های متنوع فرهنگی استفاده کرد.
معاون فرماندار مرند افزود: در خصوص ساماندهی امور سالمندان در حد امکان باید نسبت به واگذاری برخی کارها به بخش خصوصی اقدام کرده و بخش دولتی فقط نقش نظارتی داشته باشد.
وی همچنین بر لزوم فرهنگ سازی احترام به سالمندان در جامعه تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش و سایر نهادهای فرهنگی باید مهارت های زندگی و نحوه برخورد با سالمندان را در مدارس آموزش دهند تا گسست موجود بین دو نسل برداشته شود.
شیخ پور در خصوص مناسب سازی ادارات شهرستان برای معلولان نیز گفت: برخی مشکلات از جمله کمبود اعتبار و نبود شرایط فیزیکی ساختمان ها موجب شده مناسب سازی فضای برخی ادارات برای استفاده معلولان با مشکل مواجه شود و ساخت و سازهای جدید این موارد را باید در نظر گرفت.
وی تاکید کرد: در جهت مناسب سازی ورودی برخی بانک ها در شهرستان نیز تمهیدات لازم اندیشیده شود.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :