- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

پیام معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا

Posted By admin On اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ @ ۱۱:۳۶ ٫ق٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی طی پیامی، ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا [1] و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان مرند بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند.

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بالاترین خدمات است و نزد خداوند متعال قرب و ارزش بسیار بالایی دارد. قطعا به فرموده امام راحل خانواده شهدا چراغ این ملتند ، خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها ، مشکلات و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشورو پایداری انقلاب اسلامی است.


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=19773

URLs in this post:

[1] شهدا: https://www.mojnews.com/tags/%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.