طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

تصویب منطقه ویژه اقتصادی می تواند موتور محرکی برای توسعه شهرستان باشد .

ارسال شده : می 13, 2015 / ساعت : 9:14 ق.ظ

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه بررسی هسته های کلیدی شهرستان گفت:هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه نقش اساسی در توسعه و پیشرفت شهرستان دارند . وی اظهار کرد : شهرستان مرند در بخشهای صنعتی ، کشاورزی ، گردشگری و … ظرفیتهای زیادی دارد و می تواند در بسیاری از زمینه […]

1006 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1998

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه بررسی هسته های کلیدی شهرستان گفت:هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه نقش اساسی در توسعه و پیشرفت شهرستان دارند .

وی اظهار کرد : شهرستان مرند در بخشهای صنعتی ، کشاورزی ، گردشگری و … ظرفیتهای زیادی دارد و می تواند در بسیاری از زمینه ها باعث رشد ، توسعه و اشتغال زایی شود .

کرمی گفت: باید با استفاده از پتانسیلهای موجود منطقه و بهره گیری از استعدادهای بالقوه و با جذب سرمایه گذاران زمینه های رشد و توسعه را فراهم کنیم که در این زمینه نیازمند همکاری تمامی دستگاهها هستیم.

معاون استاندار آذرربایجان شرقی با بیان اینکه با اجرا شدن هسته های کلیدی شهرستان متحول خواهد شد افزود : هفته هسته کلیدی برای شهرستان تعریف شده که این هفته هسته دارای زیر مجوعه های فراوانی است و علاوه بر آنها پروژه ها و موارد زیادی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت بوده که می تواند تحولاتی را در شهرستان ایجاد کند .

کرمی با اشاره به سفر ریاست محترم جمهوری به استان آذربایجان شرقی اظهار داشت : تعداد دو پروژه ملی دارای ردیف بودجه و از اعتبارات ملی برای شهرستان خواسته اند که ما سه موردملی معرفی کرده ایم که از جمله آنها تامین آب شرب شهرستان ، اتمام جاده مرند –بازرگان و مجموعه ورزشی پنج هزار نفری با پیشرفت فیزیکی 23 درصد است.

وی افزود : پروژه دیگری که نیازی به اعتبار ندارد تصویب منطقه ویژه اقتصادی شهرستان است که نیاز به تصویب نهایی در هیات وزیران دارد و یکی از خواسته های بحق شهرستان است.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان گفت: شش منطقه ویژه اقتصادی برای استان تصویب شده که یکی از آنها منطقه ویژه اقتصادی شهرستان مرند است و منطقه ویژه اقتصادی تعدادی از شهرستانها نهایی شده که در این زمینه مکاتباتی با مسئول مناطق ویژه اقتصادی کل کشور در مورد نهایی و به تصویب رسیدن منطقه اقتصادی مرند داشته ایم.

کرمی تصریح کرد : تصویب منطقه ویژه اقتصادی می تواند موتور محرک توسعه شهرستان باشد .

در ادامه هر کدام از روسای دستگاه های ذیربط به ارائه گزارشی از عملکرد خود پرداختند .

1 2 4

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :