طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه آرد ونان: نانوایان به کیفیت نان و نحوه پخت و توزیع آن در بین مردم باید توجه ویژه‌ای داشته باشند

ارسال شده : آوریل 10, 2019 / ساعت : 3:19 ب.ظ

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه آرد ونان گفت: نانوایان به کیفیت نان و نحوه پخت و توزیع آن در بین مردم باید توجه ویژه‌ای داشته باشند. وی افزود: دولت سوبسید یارانه آرد ارائه می دهد  تا مردم مشکل نداشته باشند و نباید افراد ذیربط از این خدمات دولت سو […]

442 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20039

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه آرد ونان گفت: نانوایان به کیفیت نان و نحوه پخت و توزیع آن در بین مردم باید توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی افزود: دولت سوبسید یارانه آرد ارائه می دهد  تا مردم مشکل نداشته باشند و نباید افراد ذیربط از این خدمات دولت سو ء استفاده کنند .

فرماندار مرند با تاکید بر کنترل بیشتر نانوائیها افزود: بازرسی از نانوایی ها افزایش یابد و کوتاهی در امر خدمات رسانی بهتر به مردم قابل قبول نیست .

وی بیان داشت: فعالیت رانندگان حمل آرد به صورت منسجم و از طرف دستگاه ذیربط صورت گیرد تا مشکل توزیع آرد در شهرستان بر طرف شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به حمل نان به سایر شهر ها گفت: متاسفانه عده ای از افراد نان که سهمیه شهرستان است را در سایر شهر ها توزیع می کنند که این کار توسط نیروی انتظامی کنترل شود .

وی با اشاره به عدم پخت آرد سهمیه توسط برخی از نانوایان گفت: نانوایی ها ی که نسبت به پخت سهمیه آرد موجود خود اقدام نکنند پروانه کسب آنها ابطال خواهد شد  و تایم کاری نانواییها بر حسب رفاه مردم تنظیم شود .

وی با اشاره به کنترل کیفیت پخت نان بیان داشت: نان از لحاظ بهداشتی و عدم بکار گیری افزودنیهای غیر مجاز توسط دستگاه های ذیربط بیشتر کنترل شود و در صورت مشاهده با نانوایی متخلف برخورد قانونی صورت گرفته و پروانه کسب آن ابطال گردد.

فرماندار مرند ادامه داد :در بازرسی ها بر نوع آرد موجود در نانوایی توجه شود و تاکید شود نانوا ها از آرد مخصوص نان  نوع خود استفاده نمایند .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در آخر بر ساماندهی واحد های نانوایی فاقد پروانه تاکید کرد و افزود : یکپارچه سازی در پخت نانوایی ها صورت گیرد به طوریکه در صبح به صورت آزاد پز و در عصر به صورت یارانه ای پخت نکند .

DSC_0001

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :