طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در همایش گرامیداشت روز جوان: کارگروه جوان و توسعه در مرند تشکیل می شود

ارسال شده : فروردین ۲۸, ۱۳۹۸ / ساعت : ۱۰:۲۳ ٫ب٫ظ
DSC_0005

داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در همایش گرامیداشت روز جوان در شهرستان مرند، افزود: ایجاد این کارگروه موجب می شود جوانان مشارکت جو در حوزه های مختلف با مسوولان همکاری کرده و ضمن تولید فکر، نیازهای خود را به ما انتقال دهند. وی با بیان اینکه جوانان سرمایه ای برای آینده […]

89 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20154

داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در همایش گرامیداشت روز جوان در شهرستان مرند، افزود: ایجاد این کارگروه موجب می شود جوانان مشارکت جو در حوزه های مختلف با مسوولان همکاری کرده و ضمن تولید فکر، نیازهای خود را به ما انتقال دهند.
وی با بیان اینکه جوانان سرمایه ای برای آینده کشور هستند، اظهار داشت: ما باید با تربیت نسل جدید، کمبود انسان های توسعه گرا را که دغدغه ای برای کشور است جبران کنیم.
وی خاطرنشان کرد: جوانی که می خواهد نخبه و راهبر نسل خود باشد و خود را با تغییر و تحول سازگار کند باید اهل محاسبه بوده و نگاه اقتصادی به زندگی داشته باشد.
فرماندار ویژه مرند ادامه داد: انسان توسعه گرا همچنین باید آینده پژوه بوده و با درک شرایط زندگی کند و زمان شناس نیز باشد.
وی کارآفرینی را از دیگر خصوصیات یک جوان توسعه گرا بیان کرد و افزود: جوانان باید خود اتکایی و اعتماد به نفس داشته و در مقابل هجمه های خارجی، بتوانند باور خود را شکل دهند.
گرشاسبی خاطرنشان کرد: از دیگر ویژگی های بارز جوان و انسان موفق داشتن ارتباط و توانایی انجام کار تیمی است تا با تفکر توسعه، جامعه را به توسعه برساند.
وی همچنین نگاه مثبت و نگرش ایجابی را از عناصر توسعه برشمرد و گفت: باید تلاش کنیم نسل حاضر به نحوی تربیت شود تا بعنوان الگو بوده و مسیر توسعه شهرستان را هموار کند.
گرشاسبی ضمن اشاره به تشکیل کارگروه توسعه در شهرستان ابراز کرد: کارگروه جوان و توسعه بعنوان یکی از زیرشاخه های مجمع تعامل و توسعه در شهرستان ایجاد شود تا جوانان مشارکت جو در حوزه های مختلف با مسوولان همکاری کرده و ضمن تولید فکر، نیازهای خود را به ما انتقال دهند.
در پایان این همایش، از تعدادی از جوانان نخبه و فرهیخته در حوزه های مختلف تجلیل و قدردانی شد.

DSC_0014

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :