طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه مدیریت پسماند و مخاطرات زیستی : شهرداری ها با مدیریت صحیح ، جمع‌آوری و دفن زباله‌های خانگی و صنعتی را انجام دهند

ارسال شده : اردیبهشت ۳, ۱۳۹۸ / ساعت : ۱۰:۴۸ ٫ق٫ظ
DSC_0007

داود گرشاسبی در جلسه کارگروه مدیریت پسماند و مخاطرات زیستی شهرستان با اشاره به حمل زباله ها به صورت اصولی و بهداشتی بیان داشت: آموزش نیروی انسانی ، تجهیز ماشین آلات حمل زباله، دفع بهداشتی زباله ها در سال جدید جز برنامه ها باشد و شهرداریها و دستگاه های متولی امر در زمینه پسماند با […]

175 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20220

داود گرشاسبی در جلسه کارگروه مدیریت پسماند و مخاطرات زیستی شهرستان با اشاره به حمل زباله ها به صورت اصولی و بهداشتی بیان داشت: آموزش نیروی انسانی ، تجهیز ماشین آلات حمل زباله، دفع بهداشتی زباله ها در سال جدید جز برنامه ها باشد و شهرداریها و دستگاه های متولی امر در زمینه پسماند با جدید وارد عمل شوند .

وی افزود: اگر جمع‌ آوری پسماند های شهری خوب مدیریت نشود به یک معضل زیست‌ محیطی تبدیل می‌شود بنابراین ضرورت دارد شهرداری ها با مدیریت صحیح ،  جمع‌آوری و دفن زباله‌های خانگی و صنعتی را انجام دهند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن تاکید به جمع آوری اصولی و مدیریت پسماند در کلینیک ها و مطب های شهرستان گفت: جمع آوری و دفع اصولی پسماندهای پزشکی زﻣﯿﻨﻪ ﺣﻔﻆ و ارﺗﻘﺎی ﺳﻼﻣﺖ اﻓﺮاد و ﺟﺎﻣﻌﻪ را تضمین می کند .

گرشاسبی به رعایت استاندارد ها در جمع آوری، حمل و امحای پسماندهای پزشکی اشاره کرد و  گفت: پسماندهای بیمارستانی و پزشکی می تواند عواقب ناگواری برای سلامت مردم بوجود آورد از این رو باید ضوابط و معیارهای محیط زیستی در امحای این پسماندها رعایت شود و محیط زیست بر این روند ناظر باشد.

وی ادامه داد : کوتاهی در زمینه عدم رعایت اصول بهداشتی در زمینه دفع زباله های عفونی قابل قبول نیست و لازم است دستگاه های متولی امر ضمن آموزش به کلینیک ها و سایر مراکز  خود بر این امر نظارت داشته باشند .

فرماندار ویژه مرند در ادامه با اشاره به لایروبی محل خروج تصفیه خانه عنوان داشت: شهرداریها با همکاری آب و فاضلاب شهری  نسبت به لایروبی مسیر خروجی تصفیه خانه فاضلاب مرند اقدام کنند  و در این زمینه از امکانات شهر استفاده نمایند  و این اقدام تا حدی بر رفع بوی فاضلاب تاثیر گذار خواهد بود .

وی تاکید کرد : بوی بد فاضلاب در مسیر ورودی مرند موجب نارضایتی شده  که نیاز است موضوع بررسی و  نسبت به رفع آن اقدام اساسی شود .

DSC_0004 DSC_0005 DSC_0009

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :