- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

انتقاد معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند از مینی بوس های حمل و نقل مسافربری

Posted By admin On اردیبهشت ۹, ۱۳۹۸ @ ۴:۲۵ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

فرماندار شهرستان مرند از وضعیت نا به سامان مینی بوسهای حمل و نقل مسافربری مرند به تبریز و خوی انتقاد کرد.

گرشاسبی در جلسه شورای ترافیک شهرستان مرند گفت :در حال حاضر۷۷ دستگاه خودرو مسافربری در محور مرند به تبریز و مرند به خوی در حال فعالیت هستند که اکثر این خودرو ها فرسوده بوده و مردم رغبتی برای مسافرت با آنها ندارند.

وی افزود: امنیت جانی  و رفاه حال مسافران دراولویت است که اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  باید با نظارت بر این خودروها را بیشتر کرده و شرایطی برای تعویض خودروهای فرسوده فراهم کند.

وی با اشاره به وضعیت ترمینال روستایی افزود: برای احداث ترمینال روستایی  بیش از۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است و ماهانه از سوی شهرداری مرند مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال جهت نگهداری این ترمینال هزینه می شود ولی کاربری به معنای واقعی انجام نمی شود.

گرشاسبی افزود : راهنمایی و رانندگی به همراه شهرداری و اداره راهداری اقدامات لازم جهت انتقال خودروها به ترمینال روستایی را انجام دهند تا علاوه بر کاهش ترافیک در مرکز شهر شاهد رونق کار تاکسی ها در مرند نیز باشیم.

فرماندار مرند گفت : تا پایان خرداد ماه سال جاری ورودی شهر مرند نیز توسط شهرداری مرند بهسازی خواهد شد تا مسافران منطقه جلفا با ورود به شهر مرند از جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهر نیز بازدید کنند.

وروردی شهر مرند به دلیل سرا شیبی تند، در طی سال های گذشته با ورود خودروهای سنگین و عدم کنترل سرعت خودرو در سراشیبی  تصادفات شدیدی رخ داده  است که برای جلوگیری از ورود خودروهای سنگین از گاردیل استفاده کرده و هیچ نوع زیباسازی برای این ورودی کار نشده است.

 


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=20262

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.