طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم تجلیل از شور اهای اسلامی شهر : تقابل و ستیزه بازدارنده توسعه است

ارسال شده : آوریل 30, 2019 / ساعت : 6:54 ق.ظ

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از شوراهای اسلامی شهر مرند، اظهار داشت: با مطالعه عوامل موثر در رشد و توسعه کشورها می توان دید که هژمونی قدرت در آن ها بر پایه وحدت است و ما نیز باید با ایجاد وحدت و رعایت اخلاق و احترام به حقوق فردی و اجتماعی، به […]

348 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20267

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از شوراهای اسلامی شهر مرند، اظهار داشت: با مطالعه عوامل موثر در رشد و توسعه کشورها می توان دید که هژمونی قدرت در آن ها بر پایه وحدت است و ما نیز باید با ایجاد وحدت و رعایت اخلاق و احترام به حقوق فردی و اجتماعی، به سمت توسعه حرکت کنیم.
وی با انتقاد از برخی رفتارهای غلط در فضای مجازی، گفت: خط قرمز ما در فضای مجازی باید، منفعت شهر باشد تا خللی در راه توسعه شهرستان پیش نیاید.
فرماندار مرند با تاکید بر لزوم استفاده از ابزارهای موجود برای پیشرفت شهرستان گفت: مرند از لحاظ تولید فکر در سطح بالایی قرار دارد و تنها مشکل در مرحله اجراست که در این خصوص رجوع به کارشناسان و متخصصان، در دستور کار قرار دارد.
وی در مورد عملکرد شورای اسلامی شهر مرند نیز اظهار داشت: ما اگر در کنار نگاه ایده آلیستی، رفتار و عملکرد شورا را واقع بینانه بررسی کنیم، می بینیم اعضای کنونی شورای شهر مرند با وجود مشکلات بسیار از جمله بدهی های سنگین در شهرداری، با تحویل این شرایط ایثار کردند و تاکنون در مواجهه با بحران های موجود موفق بوده اند.
فرماندار مرند افزود: ما باید با مشاهده شرایط و واقعیت های موجود در شهر، قدردان زحمات اعضای شورا و مجموعه شهرداری بوده و انگیزه تلاش و خدمت بیشتر را در آنها ایجاد کنیم.
وی یادآوری کرد: شوراها که به عنوان حلقه واسط مردم و حاکمیت هستند باید به وظیفه و رسالت خود در جهت خدمت به مردم عمل کنند.
گرشاسبی با اشاره به همکاری تمامی مسوولان شهرستان در حل مشکل پروژه جواهر گفت: همان طور که مشکل پروژه جواهر پس از گذشت چند سال با همکاری هم حل شد، امروز نیز برای پیشبرد بهتر مسیر، نیازمند ابزار، علم و تجربه هستیم تا با تعامل پیش رویم.
فرماندار مرند با بیان اینکه مانع توسعه شهرستان ذهنی است اظهار داشت: ما با وجود موقعیت راهبردی و منابع طبیعی و انسانی، باید در بعد ذهنی تغییر و تحول ایجاد کرده و فضای مجازی نیز در خدمت منفعت شهر باشد.

DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :