طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسم روز کار و کارگر : با نیروی کار مولد ، با بهره گیری از علم و توجه به توانمندی کارشناسان داخلی می توان به توسعه و موفقیت رسید

ارسال شده : اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸ / ساعت : ۲:۰۵ ٫ب٫ظ
DSC_0019

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم هفته کار و کارگر که در محل شرکت نسوز چینندگان برگزار شد ضمن تبریک این روز بیان داشت : خواسته دنیا عدم توانایی کشور در تولید علم ، پیشرفت صنعت ، و… است که خود وابستگی کامل را در پی دارد و ما توانسته ایم این […]

338 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20295

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم هفته کار و کارگر که در محل شرکت نسوز چینندگان برگزار شد ضمن تبریک این روز بیان داشت : خواسته دنیا عدم توانایی کشور در تولید علم ، پیشرفت صنعت ، و… است که خود وابستگی کامل را در پی دارد و ما توانسته ایم این قاعده دنیا را بر هم زنیم.

وی افزود: از بحران های فراوانی از جمله جنگ تحمیلی که بیش از ۸۰ کشور از دشمن حمایت می کرد ولی ما با سربلندی بیرون آمدیم.

وی با اشاره به دوران گذشته افزود:  تکنولوژی و توانمندی نداشتیم ، حتی سیم خاردار و نخ برای بخیه نداشتیم و نمی توانستیم تولید کنیم ولی با نگاه به امروز می بینیم توانسته ایم به پیشرفت های فراوانی دست پیدا کنیم .

گرشاسبی با اشاره به توانمندی و پیشرفت های به دست آمده عنوان داشت: در زمینه سد سازی که اگر نداشتیم در سیل اخیر دچار بحران ها زیادی می شدیم ، نانو تکنولوژی ، مباحث هسته ای ، موشک ، و بسیاری از موارد دیگر که که با این پیشرفت ها قاعده دنیا را بر هم زده ایم و دشمنان توان پیشرفت ما را ندارند و هر روز برای کشور توطئه ای تازه به راه می اندازند .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به نامگذاری امسال به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری بیان داشت: امسال سال رونق تولید است و کشور ما از همه لحاظ و جوانب در بهترین نقطه دنیا قرار دارد و دارای نیروی انسانی خلاق و پویا هستیم باید تلاش خود را بیشتر کنیم ، اصلاح رفتار داشته باشیم ، سود جویی فردی را به سود جویی جمعی تبدیل کنیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: باید موانع تولید در کشور را برطرف کنیم با نیروی کار مولد ، با بهره گیری از علم و توجه به توانمندی کارشناسان داخلی می توان به توسعه و موفقیت بیشتری دست پیدا کرد .

گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد :  گره های بازدارندگی که دشمن ایجاد کرده را باز کنیم و پیچ تاریخی را با سربلندی پشت سر بگذاریم .

در ادامه ضمن تجلیل از کارگران شرکت نسوز چینندگان معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند به همراه دکتر حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای از این شرکت بازدید نمودند .

DSC_0014 DSC_0022 DSC_0026 DSC_0032 DSC_0036 DSC_0037 DSC_0039 DSC_0042 DSC_0046

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :