طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم گرامیداشت روز میراث فرهنگی: با ایجاد ذهنیت جامع و نگرش کلان، تعامل فرهنگ ها را ترویج دهیم

ارسال شده : می 4, 2019 / ساعت : 9:21 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم گرامیداشت روز میراث فرهنگی با تاکید بر حفظ خصوصیت کثرت گرایی در منطقه گفت: ما باید با ایجاد ذهنیت جامع و نگرش کلان، تعامل فرهنگ ها را ترویج کنیم. وی تاکید کرد: رفتن […]

725 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20348

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در مراسم گرامیداشت روز میراث فرهنگی با تاکید بر حفظ خصوصیت کثرت گرایی در منطقه گفت: ما باید با ایجاد ذهنیت جامع و نگرش کلان، تعامل فرهنگ ها را ترویج کنیم.
وی تاکید کرد: رفتن به سمت انحصار، آفت بزرگی برای ما است از این رو باید از انحصار گرایی در حوزه های مختلف در منطقه خودداری شود.
وی با بیان اینکه حفظ و احیای میراث فرهنگی وظیفه ما است، اظهار داشت: ما می توانیم با حفظ میراث فرهنگی، از آنها بهره اقتصادی برده و برای شهرستان تولید ثروت کنیم.
داود گرشاسبی افزود: نسل کنونی نیز باید میراث فرهنگی را برای آیندگان ترویج کرده و ذهنیت تولید را در مردم ایجاد کنند.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به تلاش دشمن در جهت تضعیف کشور اظهار داشت: اکنون که دشمن از طرق مختلف قصد ضربه زدن به ما را دارد، ضروری است با قبول کثرت و تنوع طلبی و تحمل همدیگر، در راستای بقا و استمرار نسل عمل کنیم.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :