طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

سند بومی فرهنگی در مرند تدوین شود

ارسال شده : می 13, 2019 / ساعت : 7:54 ق.ظ

فرماندارشهرستان ویژه مرند با تاکید بر لزوم تدوین سند بومی فرهنگی در این شهرستان گفت: مسوولان مربوطه دیدگاه های خود را در خصوص بومی سازی فرهنگ و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ارائه کنند تا با شناخت وضعیت بومی، راهکارها و آموزش های لازم نیز ارائه شود. داود گرشاسبی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی […]

334 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20378

فرماندارشهرستان ویژه مرند با تاکید بر لزوم تدوین سند بومی فرهنگی در این شهرستان گفت: مسوولان مربوطه دیدگاه های خود را در خصوص بومی سازی فرهنگ و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ارائه کنند تا با شناخت وضعیت بومی، راهکارها و آموزش های لازم نیز ارائه شود.

داود گرشاسبی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مرند با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: تغییر و تحول در حوزه فرهنگ، تمدن و اجتماع به دلایل مختلف از جمله تلاش دشمن و سوء مدیریت، به سادگی اتفاق نمی افتد از این رو اعضای کارگروه باید به رسالت خود در این جهت به درستی عمل کنند.
وی افزود: ما باید تلاش کنیم در ذهنیت نسل، تغییر ایجاد کرده و فرهنگ متناسب با آن را شکل دهیم.
فرماندار ویژه مرند به تشکیل مجمع تعامل و توسعه در شهرستان اشاره کرد و گفت: این مجمع متشکل از سه بخش بوده که یکی از آنها فرهنگ می باشد که در قالب آن، بر توجه به آداب و رسوم و سنت ها و باورهای اجتماعی تاکید می شود.
فرماندار ویژه مرند خاطرنشان کرد: برنامه های ما باید مبتنی بر واقعیت های جامعه بوده و مسیر به سمتی پیش رود که فرهنگ ما به درستی هدایت شود.
گرشاسبی خاطرنشان کرد: آموزش ها باید منجر به تغییر رفتار و ایجاد رفتار جدید در افراد شده و اثربخشی های لازم را داشته باشد.
وی با بیان اینکه ما باید با پدیده های اجتماعی تعامل سازنده داشته باشیم ، اظهار داشت: بعد از آگاهی و پیشگیری ذهنی، ایجاد بازدارندگی ها باید با رفع موانع به رفتار تبدیل شود.
معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: ما نباید در فرهنگ به سمت انحصار برویم و ظرفیت پذیرش فرهنگ های مختلف را داشته باشیم تا از این طریق، جامعه شاد تحت محور خانواده ایجاد شود.
وی با اشاره به ضرورت توجه به سازمان های مردم نهاد در اجرای برنامه ها، خاطرنشان کرد: ما باید با توانمند کردن سازمان های مردم نهاد و توسعه کمی و کیفی آنها، سمن ها را در مدیریت بحران در امور مختلف مشارکت دهیم.
گرشاسبی با بیان اینکه لازمه اجرای درست برنامه ها، مدیریت صحیح آنها است، افزود: مسوولان فرهنگی در اجرای نمایش ها و موسیقی ها که ابزاری برای انتقال مفاهیم انسان است به محتوای آنها توجه و نظارت کنند.
وی یادآوری کرد: همه باید با همکاری هم دوران گذر از بحران ها و تنش ها را که از اهداف دشمن است با موفقیت پشت سر بگذاریم.

DSC_0005 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :