- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

معاون استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد

Posted By admin On خرداد ۱۱, ۱۳۹۸ @ ۶:۵۳ ٫ق٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با صدور  پیامی از حضور گسترده و پرشور مردم شریف شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی کرد.

“بسم ا… الرحمن الرحیم
خداوند متعال را سپاسگزارم که بار دیگر، شاهد حضور گسترده و حماسی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم متدین شهرستان مرند که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی وحدت آفرین روز جهانی قدس بودم.
این اتفاق مهم که با وحدت، بصیرت، همدلی و همزبانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، ثابت کرد که ملت ایران حافظ این دستاورد بزرگ انقلاب به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی(ره) است و با اطاعت از ولایت فقیه و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و حمایت از دولت منتخب خویش، به میثاقی که با خون شهدا بسته است وفادارند.
مسئولان باید بر خود ببالند که خدمتگزار مردمی فهیم و شهید پروری چون شما هستند که همواره در هر شرایطی، پای دفاع از انقلاب و حفظ شعائر انقلابی و اسلامی با همه وجود ایستاده اید و ادامه دهنده راه شهیدان هستید.
اینجانب به سهم خود از عموم مردم فهیم و شریف شهرستان مرند  به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، کارآفرینان، کسبه، اصناف، بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمام افرادی که با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در راهپیمایی روز قدس حضور چشمگیری داشتند و با شرکت خود برگ زرین دیگری در تاریخ این انقلاب ثبت نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

 

داود گرشاسبی

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=20554

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.