طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : از ظرفیت خیرین کتاب ساز برای توسعه کتابخانه ها استفاده شود

ارسال شده : ژوئن 13, 2019 / ساعت : 11:36 ق.ظ

فرماندار ویژه مرند ضمن تاکید بر لزوم مدیریت وضع موجود کتابخانه ها گفت: برای توسعه فضای کتابخانه ها باید با همکاری و تعامل پیش رفته و از ظرفیت خیرین کتاب ساز بهره ببریم. به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند گرشاسبی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مرند ضمن انتقاد […]

421 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20644

فرماندار ویژه مرند ضمن تاکید بر لزوم مدیریت وضع موجود کتابخانه ها گفت: برای توسعه فضای کتابخانه ها باید با همکاری و تعامل پیش رفته و از ظرفیت خیرین کتاب ساز بهره ببریم.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند گرشاسبی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مرند ضمن انتقاد از نگاه فیزیکی به کتابخانه ها اظهار داشت: توسعه، تغییر رویکرد است و باید با تغییر رفتار، از اصرار بر تکرار رفتارهای گذشته در موضوع مطالعه جلوگیری کرد.
وی افزود: امروزه رسالت مسولین امر کتاب و کتابخوانی این است تا از روشهای نوین از جمله فضای مجازی در ترویج و توسعه مطالعه استفاده کنند.
فرماندار ویژه مرند ضمن تاکید بر لزوم مدیریت وضع موجود کتابخانه ها خاطرنشان کرد: در صورت نیاز برای توسعه فضای کتابخانه ها نیز باید با همکاری، تعامل و هم افزایی عمل کرده و از ظرفیت خیرین کتاب ساز بهره ببریم.
وی همچنین وضعیت عمومی شهرستان را در حوزه کتابخانه ها مطلوب ارزیابی کرد و گفت: فعالین در امور کتابخانه ها نیز باید برای بهتر شدن این وضع، حمایت از کتابخانه های عمومی را در اذهان ایجاد کرده و آن را به رفتار تبدیل کنند.
گرشاسبی تاکید کرد: همچنین لازم است مسوولین مربوطه برای رشد مطالعه و توسعه کتابخانه ها، ضمن تاکید بر روی اصول، امکان تغییر در ابزار را در این خصوص فراهم کنند.
وی یادآوری کرد: رسالت اعضای انجمن کتابخانه ها نیز این است تا از منافع، امکانات و داشته های خود برای رشد و توسعه کتابخوانی استفاده نمایند.
فرماندار ویژه مرند در ادامه در مورد فعالیت کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان نیز گفت: امکانات و تجهیزات موجود در کتابخانه ها بخاطر مردم ایجاد شده است و باید بهترین شرایط برای استفاده علاقمندان از آنها فراهم شود.
وی افزود: هدف مسوولین مربوط باید این باشد تا در کنار حل و کاهش مشکلات کتابخانه ها، رضایت مراجعین به آنها را نیز فراهم کنند.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :