طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

۴۰ درصد اسناد مالکیت شهرک میلاد مرند صادر شده است

ارسال شده : خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ / ساعت : ۱۱:۳۶ ٫ق٫ظ
DSC_0009

با توجه به اهمیت شهرک میلاد مرند که برای سر ریز جمعیت طراحی گردیده و اداره کل راه و شهرسازی متولی احداث شهرک میلاد مرند می باشد و در این راستا اجرای شهرک از سوی اداره کل راه و شهرسازی به شرکت کوثر آذربایجان به عنوان پیمانکار مجری شهرک واگذار گردیده است . برابر آمار […]

136 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20666

با توجه به اهمیت شهرک میلاد مرند که برای سر ریز جمعیت طراحی گردیده و اداره کل راه و شهرسازی متولی احداث شهرک میلاد مرند می باشد و در این راستا اجرای شهرک از سوی اداره کل راه و شهرسازی به شرکت کوثر آذربایجان به عنوان پیمانکار مجری شهرک واگذار گردیده است .

برابر آمار ارائه شده بیش از ۲۰۰۰ واحد مسکن مهر در شهرک احداث گردیده و یا در حال احداث می باشد و ۳۰ درصد از اراضی شهرک میلاد مرند به مساکن مهر اختصاص یافته است که در حال حاضر حداقل ۱۰۰۰ خانوار در مساکن مهر ساکن می باشند و برابر پیش بینی های صورت گرفته بیش از ۶۰۰۰ خانوار درمساکن مهر شهرک ساکن خواهند بود که شهرک میلاد مرند از اهمیت ویژه ای برای شهرستان برخوردار می باشد .

 

طبق آمار ارائه شده از تعداد ۲۶۸۴ واحد احداثی تاکنون ۲۰۶۷ واحد تکمیل و تحویل گردیده و تعداد ۶۱۷ واحد در دست احداث می باشد .

تعداد تعاونی مساکن مهر ۱۹ تعاونی با ۱۶۸۶ نفر عضو

تعداد تعاونی مساکن مهر خود مالک ۱۱ تعاونی با ۹۸۸ نفر عضو  که جمعا تعداد ۳۰ تعاونی با ۲۶۸۴ عضو می باشد .

در شهر های زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در شهر کشکسرای ۱۸۵ واحد در قالب تعاونی و ۱۳۵ واحد خود مالک تکمیل و فروش اقساطی شده است .

در شهر های بناب مرند ۱۳۷ ، در شهر زنوز ۱۰۵ و در شهر یامچی ۲۰۱ واحد در قالب تعاونی و یا خود ملاک به فروش اقساطی رسیده است .

در این راستا و با توجه به اهمیت شهرک میلاد مرند در زمینه رفع مشکل اسناد مالکیت واحد ها پیگیری های ویژه ای از سوی فرمانداری صورت گرفته که این مشکل برطرف و ۴۰درصد اسناد تحویل و بقیه در دست اقدام برای تحویل هستند .

در زمینه رفع مشکل فاضلاب شهرک میلاد مرند از طول ۵/۱۰کیلومتر مسیر انتقال فاضلاب ، تنها ۵/۲ کیلومتر باقی مانده که در دست اقدام است و امید است تا آخر سال جاری به اتمام برسد .

از اقدامات موثر دیگری که برای شهرک میلاد مرند صورت گرفته احداث دومین مدرسه در شهرک میلاد که این پروژه در حال حاضر ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در ماههای آتی مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت .

احداث ساختمان پایگاه سلامت با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی که با توجه به مشکلات پیش آمده پیمانکار قبلی خلع ید شده و به پیمانکار جدیدی واگذار شده که در حال حاضر پیشرفت ۷۰ درصدی را شاهد هستیم.

در زمینه روشنای معابر وآسفالت خیابا نها و برقراری تلفن ثابت اقدامات موثری صورت گرفته که از جمله آن  ۴۰ درصد معابر دارای روشنایی و معابر اصلی آسفالت و معابر فرعی در دست اقدام است و تلفن ثابت و سرویس ایاب و ذهاب برقرار می باشد و فرمانداری شهرستان پیگیر این موضوع می باشد .

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :