طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان :روابط عمومی ها تولید محتوا داشته باشند

ارسال شده : ژوئن 20, 2019 / ساعت : 7:24 ب.ظ

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شهرستان با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها درادارات بیان داشت : روابط عمومی ها باید رابطه دوسویه بین مردم و ادارات ایجاد کنند  و این حرفه یک عرصه مهم و توانمند است . وی افزود : جایگاه روابط عمومی ها به خوبی تبیین […]

240 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20701

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی شهرستان با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها درادارات بیان داشت : روابط عمومی ها باید رابطه دوسویه بین مردم و ادارات ایجاد کنند  و این حرفه یک عرصه مهم و توانمند است .

وی افزود : جایگاه روابط عمومی ها به خوبی تبیین نشده و روابط عمومی فقط در نصب بنر و عکس و خبر نیست و این یک دیدگاه اشتباه است و باید  به جایگاه این حرفه بیشتر توجه شود .

گرشاسبی با اشاره به وظیفه مهم روابط عمومی ها در ارائه اخبار و عملکرد ادارت خود بیان داشت : روابط عمومی فقط خبر رسانی نیست بلکه باید مهندسی خبر در مقابل افراد جامعه و ارائه بهتر تلاشها و خدمات دستگاه مربوط را داشته و دفاع از عملکرد کند  و اجازه ندهد مانع تراشی انجام گیرد .

فرماندار ویژه مرند گفت: روابط عمومی یکی از پست ها حساس و مهم در ادارات است و باید  در بین مردم هویت سازی کند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ویژگی روابط عمومی ها بیان داشت: ویژگی بارز روابط عمومی پیام رسانی است و نباید  اهل مجادله و ستیز باشد  و با ارتباط بیشتر و بهتر و صمیمانه در جهت مسیری سازنده با نظام اداره و مردم شهرستان باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان تاکید کرد : روابط عمومی ها باید  آموزشهای لازم در جهت ارائه خدمت بهتر و آشنایی با شرح وظایف خود را طی کنند .

وی افزود : روابط عمومی ها  می توانند نقش موثری در توسعه شهرستان داشته باشند و نقش بیان حقایق را دارند نه تبلیغات بلکه باید به دنبال هویت سازی باشند .

گرشاسبی عنوان داشت: باید اصلاح ذهنیت داشته باشیم، نظام اداری شهرستان باید نگرش توسعه ای داشته باشد تا پیشرفت حاصل گرد .

وی تاکید کرد : روابط عمومی ها تولید محتوا داشته باشند و بر قوانین و مقررات اشرافیت کامل داشته باشند .

فرماندار ویژه مرند گفت: انتقال عملکرد مربوط به جامعه، انتقال مطلب و ارتباط سازی جز برنامه های روابط عمومی باشد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد : هنر روابط عمومی ایجاد رفتار سازنده ، بیان عملکرد به صورت علمی و کارشناسی به مردم و تبیین بهتر عملکرد در جهت تنویر افکار عمومی و مقابله با دشمن است .

وی تصریح کرد : مردم شهرستان مرند خوش فکر و از ایده و فکر آنها در جهت اصلاح امور استفاده کنیم و برقراری این ارتباط و دریافت فکر و ایده جز وظایف روابط عمومی ها است .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در آخر بر برگزاری دوره های آموزشی تاکید کرده و افزودند : برگزاری دوره های آموزشی روابط عمومی  ها در جهت آموزش بهتر و کار علمی و تخصصی جز برنامه های شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان باشد .

 

در آخر این مراسم انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان مرند با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید که منتخبین مجمع عمومی شورا  به شرح زیر می باشد :

 

جناب آقای علی پرتوی ۳۲ رای

جناب آقای محمد شریفی ۳۰ رای

جناب آقای محمد رضا بخشی ۲۹ رای

جناب آقای محمد غفاری ۲۶ رای

جناب آقای محمد رضا ایروانی  ۲۰ رای

DSC_0059 DSC_0053 DSC_0046 DSC_0043 DSC_0038

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :