طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ارائه خدمات به نسل جوان، اولویت ادارات باشد

ارسال شده : تیر ۴, ۱۳۹۸ / ساعت : ۵:۵۴ ٫ق٫ظ
DSC_0109

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: اولویت همه ما توجه به نسل جوان است و دستگاه‌های متولی باید کل داشته‌ها و امکانات خود را برای شکوفایی این نسل بکار گیرند. داود گرشاسبی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند افزود: نسل کنونی، بعنوان امانت الهی در […]

189 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20744

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: اولویت همه ما توجه به نسل جوان است و دستگاه‌های متولی باید کل داشته‌ها و امکانات خود را برای شکوفایی این نسل بکار گیرند.

داود گرشاسبی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مرند افزود: نسل کنونی، بعنوان امانت الهی در اختیار ما است و هیچکس نباید برای این نسل، محدودیت ایجاد کند.
وی افزود: لازم است دستگاه‌ها، همه امکانات و فکرهایشان را در خدمت اهداف اسلام و جمهوری اسلامی استفاده کرده و برای رسیدن به این هدف، کوتاهی نکنند.
فرماندار ویژه مرند با بیان اینکه تنوع ایده، موجب پویایی است، گفت: در تمام حوزه‌ها، انسان‌های متفکر وجود دارند که باید از آن در جهت هدایت نسل در اختیار بهره برده و به سمت اصلاح پیش رویم.
وی تاکید کرد: نهادهای مربوط باید در ذائقه سازی برای مخاطبین، سلایق همه را در نظر بگیرند و با مدیریت واقعیات و شرایط موجود، نسل را از انحراف به مسیر درست هدایت کنند.
گرشاسبی همچنین بر اطلاع رسانی به موقع برنامه‌های اوقات فراغت در شهرستان تاکید کرد و گفت: تمام ادارات، متناسب با وظایف خود و روابط موجود بین خود، رابطه دلی با جوانان برقرار کنند.
وی تصریح کرد: همه دستگاه‌های مربوط به حوزه جوان، به اجرای برنامه‌های اوقات فراغت در روستاها نیز توجه کنند.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :