طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : مسئولین با ایجاد تسهیل گری زمینه را برای اشتغال زایی فراهم کنند

ارسال شده : تیر ۱۵, ۱۳۹۸ / ساعت : ۵:۳۶ ٫ق٫ظ
DSC_0074

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند داود گرشاسبی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مرند،ضمن انتقاد از عملکرد بانک ها و ادارات مسوول در حوزه اشتغال گفت: روند پرداخت وام های اشتغال زایی در شهرستان باید تسهیل شده و از اعمال محدودیت های بی مورد خودداری شود. معاون استاندار آذربایجانشرقی اظهار […]

76 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20824

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند داود گرشاسبی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مرند،ضمن انتقاد از عملکرد بانک ها و ادارات مسوول در حوزه اشتغال گفت: روند پرداخت وام های اشتغال زایی در شهرستان باید تسهیل شده و از اعمال محدودیت های بی مورد خودداری شود.

معاون استاندار آذربایجانشرقی اظهار داشت: وظیفه ما به نتیجه رساندن سیاستهای عمومی دولت است تا از این طریق موجبات رضایت مردم و نسل جوان از حاکمیت را فراهم کنیم.
وی افزود: رسالت این کارگروه، ایجاد اشتغال است و باید در مسیر اجرا، وظیفه خود را انجام داده و مشکلی از جهت توزیع وام نداشته باشیم.
فرماندار ویژه مرند تاکید کرد: مسوولین مربوط باید به سمت تسهیل گری پیش رفته و با فراهم کردن بستر مناسب برای پرداخت وام، موجب ایجاد اشتغال در شهرستان شوند.
وی با تاکید بر تغییر فکر در جهت افزایش اشتغال در سال رونق تولید گفت: ضروری است اعضای کارگروه در اعطای تسهیلات، برای تحقق شغل توجه کرده و پرداخت وام به زنان سرپرست خانوار را تسهیل کنند.
گرشاسبی یادآوری کرد: روسای بانک ها و ادارات مربوط به حوزه اشتغال، در عین حال که در چارچوب قانون و مقررات عمل می کنند باید از ایجاد محدودیت های بی مورد در ارائه تسهیلات اشتغال خودداری کنند.

در ادامه یونس طاهری اظهارد اشت: مسوولین سعی کنند امور اخذ وام مشاغل خانگی توسط متقاضیان را تسهیل کرده و جهت حفظ سهمیه شهرستان، برای نفراتی که جهت دریافت وام اقدام نکردند جایگزین معرفی شود.
وی خاطرنشان کرد: همچنین علاوه بر اعتبار یادشده، برای نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید نیز اعتباری تخصیص یافت که لازم است نسبت به جذب آن در موعد مقرر اقدام شود.
طاهری تاکید کرد: کمیته نظارت نیز باید در شهرستان فعال شده و بر چگونگی اجرای طرحهای اشتغالزایی روستایی مصوب نظارت کنند.
وی اعلام کرد: در خصوص تسهیلات فراگیر نیز ۲۹ طرح در شهرستان مرند معرفی شده بود که ۱۳ مورد آن در بانک ها تصویب و پرداخت شد.
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی همچنین از رتبه سوم شهرستان مرند در بحث توجه به کارورزی و مشوق های بیمه در استان خبر داد و گفت: صدور مجوز و ایجاد مرکز مشاوره، خدمات رسانی در حوزه کارآفرینی در جهت ارائه مشورت های لازم برای افزایش اشتغال و سرمایه گذاری از برنامه های ما است.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :