طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مدیران شهرستان مرند با نگاه مثبت برای حل مشکلات اقدام کنند

ارسال شده : تیر ۲۶, ۱۳۹۸ / ساعت : ۸:۱۹ ٫ب٫ظ
DSC_0074

فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن تاکید بر لزوم تغییر ذهنیت در مسولان برای پیشبرد امور گفت: رؤسای ادارات باید در حل مسائل شهرستان، نگاه مثبت و ایجابی داشته باشند. داود گرشاسبی روز سه شنبه در جلسه کارگروه مسکن شهرستان مرند، ضمن اشاره به مشکلات هیئت مدیره های تعاونی‌های مسکن در مرند یادآوری کرد: مسؤولین مربوط […]

183 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20951

فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن تاکید بر لزوم تغییر ذهنیت در مسولان برای پیشبرد امور گفت: رؤسای ادارات باید در حل مسائل شهرستان، نگاه مثبت و ایجابی داشته باشند.

داود گرشاسبی روز سه شنبه در جلسه کارگروه مسکن شهرستان مرند، ضمن اشاره به مشکلات هیئت مدیره های تعاونی‌های مسکن در مرند یادآوری کرد: مسؤولین مربوط باید در خصوص مواردی که موجب توقف پروژه‌ها شده است، رفتارهای قانونی درست را انجام داده و با احصای موانع، در راستای منافع مردم و حل مشکلات آنها عمل کنند.

وی اظهار کرد: چنانچه در مورد صدور سند شهرک میلاد اقدامات مؤثری انجام شده است، در حوزه الحاق این شهرک به شهر مرند نیز باید بین نهادهای مسؤول و شرکت کوثر آذربایجان، رفتارهای اصلاحی شکل گیرد.

فرماندار ویژه شهرستان مرند تشریح کرد: ضروری است نگرش رؤسا، برای پیشبرد امور مردم و تسهیل در انجام آنها، مثبت و ایجابی باشد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد تغییر در ذهنیت مسؤولین گفت: نهادهای مسؤول جهت تسریع در رفع مشکلات مردم در حوزه مسکن، باید راهکار ارائه کرده و با برخی رفتارهای غلط، موجب ایجاد هزینه برای آینده نشوند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: رؤسای ادارات باید با افزایش تعامل و همکاری با یکدیگر، سعی کنند تا حد امکان مسائل و مشکلات را بصورت محلی و در شهرستان حل کنند.

وی همچنین تاکید کرد: جهت اطلاع و استفاده مردم از وام‌های مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، اطلاع رسانی‌های لازم توسط متولیان امر انجام گیرد.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد پردیس سینمایی در مرند گفت: با شکل گیری رفتارهای فرهنگی در شهرستان، می‌توان در حوزه‌های دیگر نیز به توسعه و پیشرفت دست یافت.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :