طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

فرماندار مرند: انجمن مشاورین داوطلب در حوزه مواد مخدر تشکیل شود

ارسال شده : مرداد ۲, ۱۳۹۸ / ساعت : ۱۱:۵۰ ٫ق٫ظ
DSC_0074

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند داود گرشاسبی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند ضمن تاکید بر ضرورت مردم محور کردن مسیر مبارزه با اعتیاد، اظهار داشت: نهادهای متولی سعی کنند متناسب با پدیده هایی که شکل می گیرد از جمله در حوزه مشاورین و روانشناسان داوطلب، […]

117 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 20965

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند داود گرشاسبی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند ضمن تاکید بر ضرورت مردم محور کردن مسیر مبارزه با اعتیاد، اظهار داشت: نهادهای متولی سعی کنند متناسب با پدیده هایی که شکل می گیرد از جمله در حوزه مشاورین و روانشناسان داوطلب، نسبت به ایجاد سمن و انجمن های مردم نهاد اقدام کنند.

وی تاکید کرد: مسوولین مربوط باید ضمن انجام آسیب شناسی، راههای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر را پیدا کرده و از لحاظ روانی، باور و عادت جایگزین پیدا کنند.
فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود: ما باید در حوزه مبارزه با مواد مخدر، نگاه علمی و متناسب با شرایط جعرافیایی و حالت روحی فرد داشته و راهکار ارائه کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه مرند نیز ضمن تاکید بر برگزاری کارگاه های آموزشی مبارزه با مواد مخدر در مجتمع های کارگری گفت: در حوزه مبارزه و پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در واحدهای کارگری، علاوه بر توجه به مقوله آموزش، در زمینه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و بهزیستی نیز اقدامات لازم صورت گیرد.
علی شیخ پور خاطرنشان کرد: ادارات مرتبط همچنین به وظایف ذاتی خود در برخورد با مراکز طب سنتی غیر مجاز فعال در شهرستان عمل کنند.
وی تاکید کرد: ضروری است تمامی نهادها در زمینه مبارزه با مواد مخدر جهت حصول نتیجه مثبت، باهم همکاری و تعامل داشته باشند.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :