- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

علی شیخ پور در جلسه شورای ترافیک : حجم ترافیک شهر مرند بیشتر کنترل شود

Posted By admin On مرداد ۱۳, ۱۳۹۸ @ ۱۲:۳۴ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ادارات | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ،جلسه شورای ترافیک با محوریت بررسی مصوبات و مشکلات حمل و نقل به ریاست  علی شیخ پور برگزار شد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در این جلسه با تاکید بر اجرایی نمودن مصوبات جلسه گفت: هدف از برگزاری این جلسه آسان سازی امر رفت و آمد و روان سازی ترافیک است .

شیخ پور با اشاره به احداث سرعت گاهها در برخی از مناطق شهر مرند گفت: احداث سرعت گاهها در برخی از مناطق شهر مرند در جهت کاهش خطرات تصادف از ملزومات است ولی باید این سرعت گاهها به صورت استاندارد و با رعایت اصول ایمنی باشد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در ادامه سخنان خود با تاکید بر ایمن سازی برخی از پل های روستای گفت: ایمن سازی پل روستای اردکلو از جمله یکطرفه نمودن مسیر جهت کاهش خطرات که  می تواند باعث روان سازی رفت و آمد و کاهش خطرات باشد که نیاز به بررسی بیشتر و ارائه طرح در جلسه آتی شورای ترافیک است .

وی در ادامه با بیان اینکه حجم ترافیک در برخی مسیر های شهر مرند بسیار بالا است عنوان داشت : حجم ترافیک در برخی از مسیر های شهر مرند بالاخص در زمان عصر و شب بسیار بالا است که نیاز به کنترل بیشتر دارد .

وی با اشاره به توجه بیشتر به ترمینال مسافربری روستایی تاکید کرد : رسیدگی بیشتر به ترمینال روستایی در جهت آسایش مسافران و رانندگان از جمله احداث سایه بان در دستور کار شهرداری و پایانه قرار گیرد .


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=21054

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.