- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

معاون استاندار آذربایجان شرقی : خبرنگاران سرمایه عظیم اجتماعی هستند

Posted By admin On مرداد ۲۳, ۱۳۹۸ @ ۶:۳۵ ٫ق٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

داود گرشاسبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه خبرنگاری، ساحت قلم، اندیشه و تولید تفکر است، اظهار داشت: کسی که در این مسیر حرکت می کند باید علم و توانمندی تولید علم را داشته باشد.
وی افزود: خروجی دو اصل مهم قلم و اندیشه باید ارتقای انسان بوده و اجتماع را به توسعه برساند.
فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان در ماههای گذشته خاطرنشان کرد: ما طی مسیر منطقی و سازنده ای که تعریف کردیم توانستیم مشکل سند شهرک میلاد، فاضلاب ولیعصر و مشکل معارض استادیوم ورزشی را حل کنیم.
گرشاسبی با اشاره به کارهای انجام شده در زمینه اصلاح جاده های شهرستان، گفت: بیشترین آسفالت روستایی در مرند انجام شده است.
وی ابراز داشت: بر اساس اقدامات انجام شده در حوزه اجتماعی، طبق آمار، وضعیت شهرستان در این مورد بهبود یافته که نقش رسانه ها نیز در این خصوص انکار نشدنی است.
فرماندار ویژه مرند با اشاره به کلنگ زنی بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی گفت: با احداث این بیمارستان، می توانیم دانشکده علوم پزشکی را هم در شهرستان ایجاد کرده و حتی اقتصاد شهر را نیز بهبود بخشیم.
وی ضمن تاکید بر ضرورت کاهش مشکلات شهرستان با تعامل و همکاری خاطرنشان کرد: ما سعی کردیم فضا را به سمت فعالیت بخش خصوصی ببریم که در این راستا مرغداری تمام اتوماتیک با ۴۰ میلیارد تومان هزینه با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.
گرشاسبی با اشاره به موقعیت خوب شهرستان و قرار گرفتن آن در مسیر جاده ترانزیتی گفت: ورود سرمایه گذاران به مرند جهت بهره برداری از جاده های مرند و ایجاد درآمد از دیگر برنامه های ما است.
وی یادآوری کرد: توجه به توانمندی و ظرفیت هایی که در حوزه بوم گردی وجود دارد نیز در جهت بهبود وضعیت اقتصادی روستاها و شهرستان موثر است.
فرماندار مرند با اشاره به ضرورت هدایت افکار عمومی در شهرستان به سمت رفع مشکلات توسط خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط خاص کنونی که با خروج ترامپ از برجام با آن مواجه شدیم نقش رسانه ها بسیار مهم است و خبرنگاران باید از ترویج رفتار غلط و کارهای تشدید کننده بحران ها خودداری کنند


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=21065

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.