طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

دولت تدبير و اميد نشان داد مشكلات با تدابير و اتحاد قابل حل است.

ارسال شده : آذر ۱۰, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱۱:۲۲ ٫ق٫ظ
3

دولت تدبير و اميد نشان داد مشكلات با تدابير و اتحاد قابل حل است. به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، هادوي امام جمعه شهر يامچي به همراه بخشدار ، شهردار و شوراي اسلامي با حضور در دفتر كار فرماندار به بررسي مسائل و مشكلات شهر يامچي پرداختند . كرمي […]

818 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 212

دولت تدبير و اميد نشان داد مشكلات با تدابير و اتحاد قابل حل است.

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، هادوي امام جمعه شهر يامچي به همراه بخشدار ، شهردار و شوراي اسلامي با حضور در دفتر كار فرماندار به بررسي مسائل و مشكلات شهر يامچي پرداختند .

2

كرمي در اين ديدار گفت: امام جماعات در شهر ها پايگاه ها و نعمت هاي آن شهر هستند .

معاون استاندار در اين ديدار با توجه به بحث اشتغال جوانان گفت: در بحث اشتغال تلاشهاي زيادي مي كنيم و در تلاشيم تا با راه اندازي منطقه ويژه اقتصادي شهرستان برخي مشكلات را حل كنيم و رفع مشكل بيكاري جوانان يكي از دغدغه هاي اصلي مسئولين است.

وي گفت: در ديدار اخير خود كه با مدير عامل شركت پگاه داشته ايم و عقد قراردادي كه با تعاوني دامداران منعقد شده مقرر شد تا نسبت به احداث كارخانه فرآوري محصولات لبني اقدام كنيم و اين موضوع را مسئولين ارشد در ميان گذاشته ايم و در صورت حل مشكل و احداث اين كارخانه مي توان قدمهايي براي توسعه شهرستان از همه جوانب برداشت و در اين راستا بيش از يك ميليارد تومان اعتبار به توسعه شهرك دامپروري يامچي اختصاص داده شده است .

وي افزود :دولت تدبير و اميد نشان داد مشكلات با تدابير و اتحاد قابل حل است و تا به حال دولت توانسته مشكلات زيادي را حل و فصل نمايد .

كرمي در خصوص ار تقا ادارات شهر يامچي گفت: تمامي مسئوليني كه در شهر يامچي در هر اداره اي مشغول به خدمت هستند در جايگاه يك رئيس اداره مي باشند و طي مذاكرات و تماس هايي كه با برخي وزرا و مسئولين ارشد داشته ايم در حال بررسي و حل اين خواسته به حق مردم يامچي هستيم .

معاون استاندار در ادامه سخنان خود با توجه به جدا كردن برق منطقه يكانات از استان آذربايجان غربي گفت: اهالي منطقه يكانات شهرستان مرند چندين سال بود برق خود را از شهر خوي ( استان آذربايجان غربي ) در يافت مي كردند و در اين مورد با مشكلات زيادي مواجه بودند ولي با تلاش و پيگيري هايي كه صورت گرفت توانستيم برق منطقه يكانات را از استان آذربايجان غربي جدا و زير شهر يامچي توسعه دهيم كه براي اين كار مبلغ 455 ميليون تومان هزينه صورت گرفته است.

ايشان در ادامه با اشاره به ساماندهي مسير رود خانه شهر يامچي افزود : شهرداري محترم براي ساماندهي مسير رودخانه كه در زمان هاي بارندگي دچار مشكلاتي در يامچي مي شود مطالعه كار شناسي انجام دهد و در صورت تامين اعتبار از سوي ستاد بحران استان در اسرع وقت نسبت به ساماندهي مسير اقدام خواهيم كرد .

كرمي در خصوص نوبد دراوخانه شبانه روزي در يامچي گفت: وجود داروخانه شبانه روزي براساس شاخص جمعيتي تعريف شده ولي در اين خصوص با مسئولين محترم بهداشت در استان مذاكراتي را انجام خواهيم داد تا مردم دچار مشكل نشده و براي تامين داروي خود به ساير مراكز تردد نداشته باشند .

1

در ابتداي اين ديدار امام جمعه محترم شهر يامچي گفت: دكتر روحاني رئيس جمهور محترم كشورمان توانسته است با تعامل بيشتر با رهبر و مراجع به وعده هاي خود به خوبي عمل كند و قدمهاي خوبي براي توسعه كشور برداشته است .

وي گفت: دولت تدبير و اميد توجه ويژه اي به حل مشكلات كشور باالخص جوانان دارد .

هادوي امام جمعه يامچي اظهار داشت: شهر يامچي يكي از شهرهاي به نام شهر ستان و استان است و با تقديم چندين شهيد و جانباز براي كشور ، در راستاي حفظ و صيانت از آرمانهاي مقدس جمهوري اسلامي ايران قدم برداشته است.

ايشان مشكلات بيكاري ، و ايجاد اشتغال جوانان را از مهمترين مشكلات منطقه دانست و افزود : اميدوارم در سايه دولت تدبير و اميد و نگاه ويژه دولت مشكلات جوانان بر طرف شود .

شايان ذكر است: ايجاد اشتغال ، ارتقاء سطح ادارات شهر يامچي ، تكميل چارت اداري، داشتن داروخانه شبانه روزي ،بهسازي مسير رودخانه جهت جلوگيري از وقوع سيل از موارد مطرح شده در اين ديدار بودند .

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :