طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی : خواستار تشکیل کمیته مقابله با آسیب های اجتماعی در مناطق آسیب زا شد

ارسال شده : شهریور ۱۸, ۱۳۹۸ / ساعت : ۲:۳۲ ٫ب٫ظ
DSC_0003

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مرند افزود: ضروری است هر دستگاه متناسب با ظرفیت های خود، انجام وظیفه کرده و در مبارزه با آسیب های اجتماعی از کلان نگری خارج و به جزئیات وارد شود. وی با تاکید بر ضرورت پرورش کارشناس مجری در ادارات شهرستان، اظهار […]

134 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 21273

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مرند افزود: ضروری است هر دستگاه متناسب با ظرفیت های خود، انجام وظیفه کرده و در مبارزه با آسیب های اجتماعی از کلان نگری خارج و به جزئیات وارد شود.

وی با تاکید بر ضرورت پرورش کارشناس مجری در ادارات شهرستان، اظهار داشت: تولید فکرهایی که در شهرستان وجود دارد باید به مرحله اجرا رسیده و عملی شوند.

گرشاسبی خواستار تشکیل کمیته مقابله با آسیب های اجتماعی در مناطق آسیب زا شد و ادامه داد: قدم های اولیه در زمینه مبارزه و پیشگیری توسط خود مسوولین باید برداشته شود.

فرماندار شهرستان مرند با بیان اینکه راهکارهای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی باید بومی و اجرایی شود، گفت: استمرار راه‌های مقابله و پیشگیری با این نوع آسیب‌ها در شهرستان ضروری است.

وی افزود: اداره بهزیستی مرند نیز به عنوان متولی، اقدامات لازم در زمینه تبلیغ اورژانس اجتماعی ۱۲۳ جهت اطلاع مردم انجام دهد.

گرشاسبی اضافه کرد: نهادهای مربوطه در راستای فعالیت تمام وقت کارشناسان روانی در خانه های سلامت واقع در محلات سطح شهر اقدام کنند.

وی با اشاره به علمی بودن رفتارهای مقابله با آسیب های اجتماعی و اثرگذاری سریع آن، گفت: هنر مدیران این است که خلاء و فاصله های موجود در جامعه را که موجب تولید ناامنی و ناهنجاری در جامعه است، پر کنند.

فرماندار ویژه مرند ارتباط را مهمترین جنبه زندگی بشر بیان کرد و افزود: برای ارتباط با نسل در معرض خطر و هدایت آنها، باید با آنها رابطه برقرار کنیم.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :