طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند برگزار شد

ارسال شده : مهر ۱۸, ۱۳۹۸ / ساعت : ۱۲:۴۹ ٫ب٫ظ
CSC_0020

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت بسیار مطلوب شهرستان در قبولی کنکور سراسری بیان داشت: خوشبختانه توجه ویژه ای به کنکور در آموزش و پرورش شده و آمار نشان از این اهمیت دارد که جای تشکر […]

336 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 21543

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به وضعیت بسیار مطلوب شهرستان در قبولی کنکور سراسری بیان داشت: خوشبختانه توجه ویژه ای به کنکور در آموزش و پرورش شده و آمار نشان از این اهمیت دارد که جای تشکر از آموزش و پرورش دارد.

وی با اشاره به با پروژه مهر امسال گفت: پروژه مهر امسال تحت عنوان بازگشایی مدارس و ساماندهی معلمان طبق ارزیابی های صورت گرفته رتبه برتر کسب نموده ایم که حاصل زحمات مجموعه آموزش و پرورش است.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند درادامه سخنان خود با اشاره به تخریب مدارس افزود: تخریب مدارس فرسوده برای بازسازی و یا نیاز به نوسازی با مکاتبه و اطلاع فرمانداری صورت گیرد و این امر به تدریج صورت گیرد تا بتوانیم از امکانات شهرداران و دهیاران در زمینه تسریع در روند کار بهره ببریم.

در ادامه رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه وضعیت سرایداران مدارس غربالگری شود گفت: وضعیت سرایداران شهرستان از تمام جوانب مورد غربالگری قرار گیرد تا خدمات مطلوب بهتر گردد.

DSC_0013

در ابتدای این جلسه دکتر کاظمی بیان داشت: در تلاش هستیم برای کلاسهای چند پایه نیروی جدید فراهم کنیم تا ارتقا کیفیت آموزش بالاتر رود.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند با اشاره به زحمات مجموعه آموزش و در زمینه ارائه خدمات مطلوب آموزشی بیان داشت: ترویج امید به زندگی، آموزش مهارت زندگی، تزریق نشاط و شادابی و امید به آینده از مهمترین وظایف آموزش و پرورش است که در این جهت گام بر می داریم.

دکتر کاظمی با بیان اینکه در توزیع کتب درسی مدارس مشکلی در سطح شهرستان نداشته ایم خاطر نشان کرد: تعداد ۳۲۰ هزار جلد کتاب درسی مقاطع ابتدایی و متوسطه دوم از طریق انبار کتب و ۱۵۰ هزار جلد کتاب درسی مقطع متوسطه اول از طریق کتابفروشی های سطح شهرستان با نرخ دولتی توزیع شده است.

وی در ادامه با اشاره به تلاش آموزش و پرورش برای تامین کمبود نیروگفت: تعداد پانصد نفرکمبود نیرو داشته ایم که ۱۸۰ نیرو از طرف اداره کل آموزش و پرورش استان تزریق شده است که از این مجموع ۳۰۰ نفر کسر داریم که با تلاش مجموعه آموزش و پرورش و درخواست از بازنشستگان محترم این کسری نیرو برطرف شده است.

دکتر کاظمی با اشاره به اینکه هیچ مدرسه ای بدون معلم نیست گفت: برای دور افتاده ترین مدرسه شهرستان معلم اعزام شده و هیچ کلاسی بدون معلم نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه باید تجهیزات مدارس بروز رسانی شود عنوان داشت: ۶۰ درصد مدارس شهرستان نیاز به بازسازی و تامین ملزومات و تجهیزات دارد.

وی افزود: ۱۴ مدرسه خیر ساز در شهرستان با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان در حال ساخت است.

DSC_0011

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :