طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نیک نفش بخشدار مرکزی : روستاهامرکزتولید و بنیان اقتصادی کشور هستند

ارسال شده : اکتبر 12, 2019 / ساعت : 12:56 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند  ، علی نیک نفس در سخنرانی پیش ازخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان مرند ضمن اشاره به توجه بیشتر به روستا ها در سالهای اخیر گفت : با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید  در سال ۱۳۹۲ ، نگرش به حوزه روستایی […]

230 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 21562

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند  ، علی نیک نفس در سخنرانی پیش ازخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان مرند ضمن اشاره به توجه بیشتر به روستا ها در سالهای اخیر گفت : با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید  در سال ۱۳۹۲ ، نگرش به حوزه روستایی تا حدی تغییر یافته بطوریکه میزان واریزی دولت به حساب دهیاری ها  چندین برابر افزایش یافته است .

بخشداری مرکزی افزود : در سالهای اخیر نیز ، درکنار توجه به کار های عمرانی ،زیر ساختهای فرهنگی و نیز همکاری مردم در نگهداری داشته ها مورد توجه قرار گرفت .

وی تصریح کرد : مشارکت دراجرای پروژه ها در زمینه های مختلف نیز در این سالها نمود عینی پیدا کرده و نقش مردم ، اعضای شورا و دهیاری ها در این خصوص واضح است .

نیک نفس با بیان اینکه روستا ها در سال رونق تولید در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند گفت: ما نیز باید از روستا ها به عنوان تامین کننده امنیت غذایی کشور حمایت کنیم .

وی در خصوص خدمات ارائه شده  در روستا ها در پنج ماهه اول امسال نیز ابراز داشت: در این مدت ، راه ۷ روستای بخش مرکزی با اعتبار بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال آسفالت ریزی شده و تعدادی از راههای روستایی نیز بهسازی و لکه گیری شده است .

بخشداری مرکزی مرند اضافه کرد : امسال همچنین مبلغ ۶۰ میلیارد ریال نیز برای تامین آب شرب در روستا ها هزینه گردیده است .

وی همچنین با اشاره به اجرای ۲۵۰ میلیارد ریال پروژه کشاورزی در روستا ها گفت : با اقدامات انجام شده در حوزه گاز رسانی ، سال آینده در شهرستان روستای بدون گاز نخواهیم داشت و مرند به عنوان شهرستان سبز نام خواهد گرفت .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :