طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مرند در جلسه کتابخانه های عمومی شهرستان: توسعه فرهنگی زیر بنای توسعه پایدار است

ارسال شده : اکتبر 23, 2019 / ساعت : 1:22 ب.ظ

علی شیخ پور در سومین جلسه کتابخانه های عمومی شهرستان که در محل فرمانداری مرند برگزار شد با اشاره به سرانه کم مطالعه گفت: درشهرستان مرند تعداد هشت هزار نفر در کتابخانه های شهرستان عضویت دارند و اکثر آنها از قشر دانش آموزان و دانشجویان است و باید در جهت افزایش سرانه مطالعه اقداماتی صورت […]

159 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 21621

علی شیخ پور در سومین جلسه کتابخانه های عمومی شهرستان که در محل فرمانداری مرند برگزار شد با اشاره به سرانه کم مطالعه گفت: درشهرستان مرند تعداد هشت هزار نفر در کتابخانه های شهرستان عضویت دارند و اکثر آنها از قشر دانش آموزان و دانشجویان است و باید در جهت افزایش سرانه مطالعه اقداماتی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه توسعه فرهنگی زیر بنای توسعه پایدار است بیان داشت: شهرداری باید از بودجه فرهنگی خود نگاه ویژه ای به مسائل و موضوعات فرهنگی داشته باشد و تبلیغ کتاب و کتابخوانی یکی از این مسائل فرهنگی است.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد حائل بین پارک و کتابخانه گفت: فضای بین پارک و کتابخانه باید از هم جدا شود تا سرو صدای پارک مانع از مطالعه نشود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مرند در ادامه با اشاره به وجود برخی کتابهای راکد در کتابخانه مدارس و روستا ها عنوان داشت: تعویض برخی ازکتابهای راکد که چندین سال است درکتابخانه های روستایی و برخی مدارس باقی مانده و استفاده ای نمی شود و می توان این کتابها را با کتابهای سایر مدارس جابجا کرد و رده سنی، نوع کتاب با کمک آموزش و پرورش و نهاد کتابخانه انجام گیرد.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت بالای کتابخوانی در زندگی روزمره گفت: باید شعار بیاید با کتاب بزرگ شویم را در مدارس شهرستان نهادینه کنیم و آموزش و پرورش به این موضوع توجه جدی داشته باشد.

شیخ پور با اشاره به پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه ها گفت: نیم درصد شهرداری در زمان مقرر به حساب کتابخانه ها واریز شود در غیر اینصورت این مبلغ از طریق مبادی استانی از حساب شهرداری برداشته خواهد شد که این در شان شهرستان نیست.

DSC_0024

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :