طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

میراث فرهنگی تمدن ملتهای گذشته است.

ارسال شده : می 27, 2015 / ساعت : 5:43 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، اولین کارگروه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرند در محل فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه وظیفه اداره میراث فرهنگی در توسعه گردشگری خطیر است گفت: انتظار می رود اداره میراث فرهنگی […]

857 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 2178

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، اولین کارگروه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مرند در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه وظیفه اداره میراث فرهنگی در توسعه گردشگری خطیر است گفت: انتظار می رود اداره میراث فرهنگی با همکاری دستگاه های مرتبط در راستای توسعه گردشگری شهرستان اقدامات گسترده تری را در دستور کار خود قراردهد .

وی با اشاره به هسته های کلیدی سند تدبیر و تسعه شهرستان افزود: هسته های کلیدی در هفت هسته به تصویب شورای برنامه ریزی استان به ریاست استاندار محترم رسیده است که یکی از آنها در حوزه گردشگری است که با برنامه ریزی در این راستا می توان در جهت جذب گردشگر و حتی اشتغال و معرفی شهرستان اقداماتی را انجام داد .

وی افزود: شهرستان مرند ظرفیتهای فراروانی در قالب گردشگری و توسعه دارد و لازم است دستگاه های ذیربط به این امر مهم رسیدگی و توجه ویژه داشته باشند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند با اعلام اینکه میراث فرهنگی تمدن نیاکان ماست بر حفظ و حراست و شناساندن آنها تاکید کرد .

وی افزود : معرفی بهتر میراث فرهنگی و آثار باستانی شهرستان می تواند منبع مهمی در جذب گردشگر باشد .

رئیس کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان مرند با اشاره به مناطق بکر شهرستان تاکید کرد : احداث تله کابین ، ایجاد زیر ساختهای گردشگری ، بازسازی قلعه یالدور ،کاروانسرای عباسی و پیام ، احداث موزه هنر های معاصر ، حمام قاضی و … از آثار مهم و تاریخی شهرستان هستند که با کمی مرمت سازی و برنامه ریزی مناسب می توان در جذب گردشگر اقداماتی انجام داد .

1 2 3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :