- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان مرند برگزار شد

Posted By admin On آذر ۱۴, ۱۳۹۸ @ ۱۱:۳۹ ٫ق٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، به استناد ماده۳۱و ۳۲ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ، جلسه ای به منظور انتخاب اعضا اصلی و علی البدل از میان معتمدین هیات اجرایی به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه بیان داشت : در تمام کشورها انتخابات برگزار می شود ولی در کشور ما ایران انتخابات مبتنی بر ارزشهای دینی و تکریم بر مردم است که باید با وسواس و دقت بیشتری برگزار شود .

گرشاسبی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در صیانت از آرا مردم گفت: آرا مردم حق الناس است و باید صیانت از آرا مردم را بر خود واجب بدانیم.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مرند با ابیان اینکه عواملین و اعضا هیات اجرایی و نظارت باید اصل بی طرفی را رعایت کنند خاطر نشان کرد : باید کلیه عواملین اجرایی انتخابات در طول برگزاری انتخابات اصل بی طرفی را رعایت کنند و اگر چنین نشود دشمنان از آن در جهت تفرقه افکنی سوء استفاده خواهند کرد .

گرشاسبی در ادامه عمل به قانون ،آشنایی و اشرافیت به قوانین انتخابات و رعایت اصل بی طرفی را رمز موفقیت برگزاری انتخاباتی سالم دانست .

وی ادامه داد : باید با تمام توان شهرستان به بهترین نحو ممکن انتخابات را برگزار کنیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه همه عاملین انتخابات نقش مهمی در برگزاری صحیح و قانونی آن دارند تصریح کرد : هیات اجرایی در راستای برگزاری انتخابات باید توجه ویژه ای به قوانین و مقرارت انتخاباتی داشته باشند .

وی ادامه داد : هیات اجرایی و هیات نظارت هر دو با هم با مودت و در چارچوب قانون و با هدف مشترک ، برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند همکاری لازم را خواهند داشت .

در ادامه با رای معتمدین حاضر در جلسه  تعداد هشت نفر به عنوان اعضا اصلی هیات اجرایی و تعداد پنج نفر به عنوان اعضا علی البدل شهرستان مرند انتخاب شدند .

اعضا اصلی :

آقایان: عزت اله صبوری –هادی مقدم زاده – رحیم نوربخش –ابوالقاسم داداشلو – جلیل پور تقی-عبدالرضا محمود پور –اکبر خبیر نیا –حسین کاوه

اعضا علی البدل :

آقایان : رسول اسد پور – سید کمال موسوی –رضا رضامندی –حبیب کریمی – امیر محمد زاده

DSC_0005 [1] DSC_0003 [2]


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=21912

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2019/12/DSC_0005.jpg

[2] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2019/12/DSC_0003.jpg

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.