طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ترمز بریدن یک دستگاه تانکر سوخت در مرند

ارسال شده : خرداد ۱۱, ۱۳۹۴ / ساعت : ۶:۵۷ ٫ق٫ظ
DSC5219-300x198

بدنبال بریدن ترمز یکدستگاه تریلر  واژگونی تانکر سوخت  گازوئیل و برخورد با چند دستگاه خودرو و آتش سوزی در ورودی محور مرند جلفا خوی ، ۵نفر کشته وزخمی بر جای گذاشت  . با اعلام گزارش به اپراتوری ۱۱۵ شهرستان مرند در ساعت ۱۷:۳۰مورخه ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ و اعلام واژگونی تانکر سوخت و برخورد با چند دستگاه خودرو سواری و باری […]

2377 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 2203

بدنبال بریدن ترمز یکدستگاه تریلر  واژگونی تانکر سوخت  گازوئیل و برخورد با چند دستگاه خودرو و آتش سوزی در ورودی محور مرند جلفا خوی ، ۵نفر کشته وزخمی بر جای گذاشت  .

با اعلام گزارش به اپراتوری ۱۱۵ شهرستان مرند در ساعت ۱۷:۳۰مورخه ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ و اعلام واژگونی تانکر سوخت و برخورد با چند دستگاه خودرو سواری و باری  شامل یکدستگاه کامیون خاور – پراید و پژو و آتش سوزی خودروها، سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام شدند.

با اعزام تکنسینهای اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه از فوت ۴ تن و سوختگی صدرصد یک تن دیگر در صحنه خبر دادند ،در حالیکه هنوز آتش سوزی ادامه داشت تکنسینهای اعزامی خدمات درمانی خود را انجام میدادند.

در این حادثه یک تن از عوامل آتش نشانی نیز دچار سوختگی شد که پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان مرند منتقل شد.

به گفته مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان مرند در این حادثه اکیب امداد آتش نشانی از شهرستان جلفا نیز برای امداد و کمک رسانی به محل اعزام شدند .

عباس صفر علیزاده  افزود: پس از وقوع حادثه بلا فاصله نیروهای امداد رسانی از هلال احمر و یگان امداد از نیروهای یادگان ۳۲۱ شهید اشراف مرند برای امداد رسانی همراه با پرسنل نیروی انتظامی در محل تا آخرین لحظه با ۵ دستگاه آمبولانس حادثه دیدگان را به بیمارستانهای رازی و آیت اله کوه کمری مرند اعزام شدند که پادگان مرند با نیروهای امدادی و آمبولانس جز نفرات و تیم اول بودند که بعلت نزدیک بودن در محل برای امداد رسانی حاضر بودند .

دکتر شیخ رئیس شبکه و بهداشت ودر مان مرند نیز در این مورد گفت :تعداد ۴ نفر  در این حادثه ناگوار  در دم جان باختند و یک نفر نیز با صدرصد سوختگی به بیمارستان امام رضای تبریز اعزام شد

کار شناس پلبس راه مرند تبریز در این مورد علت حادثه را عدم ناتوانی و سرعت بیش از حد راننده تریلر حامل گازوئیل  و سرازیری جاده اعلام کرد و گفت  راننده تریلر پس از متوجه شدن بریدن ترمز در ۲ کیلو متر محور ورودی مرند جلفا و برخورد با یکدستگاه کامیون خاور بلافاصله خودرا از تریلر بیرون می اندازد و باعث آتش سوزی وبرخورد با گاردریل های کنار جاده با عت برخورد و عدم توانی کنترل تریلر با برخود پراید و پژو باعث سوختگی خودروها و سر نشینان این دو خودرو می شود  که یکی از کشته شدگان راننده تریلر و دو نفر پژو سواری و یک  نفر نیز راننده پراید می باشد .

به گفته حاضرین در محل حادثه شدت انفجار و سوختگی آتش باعث رعب و وحشت ساکنین محل شده بود و احتمال میرود فرد زخمی سر نشین کامیون خاور باشد

وی گفت : تجمع افراد در محل حادثه،ضمن جلوگیری از ارائه خدمات برای ارگانهای امدادی، در صورت بروز حوادث از جمله انفجار، تلفات مصدومین بسیار بالا خواهد بود.

DSC5207-300x198

 

DSC5219-300x198

SAM_0249-300x224

SAM_0251-300x224

SAM_0261-300x224

SAM_0270-300x224

SAM_0277-300x224

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :