طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی: اختصاص آب مازاد نداریم ،کشاورزان سهم خود را مدیریت کنند

ارسال شده : دی ۱۶, ۱۳۹۸ / ساعت : ۹:۲۴ ٫ق٫ظ
DSC_0003

داود گرشاسبی در جلسه حفاظت از منابع آب شهرستان ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: ما انتقام خون شهید حاج قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت و هیچ گونه وساطتی هم قبول نداریم و آمریکا بداند انتقام سختی خواهیم گرفت. وی افزود: جمهوری اسلامی ایران منتقم خون شهدا و فرزندان خود است. معاون […]

105 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 22121

داود گرشاسبی در جلسه حفاظت از منابع آب شهرستان ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: ما انتقام خون شهید حاج قاسم سلیمانی را خواهیم گرفت و هیچ گونه وساطتی هم قبول نداریم و آمریکا بداند انتقام سختی خواهیم گرفت.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران منتقم خون شهدا و فرزندان خود است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت آب شرب شهرستان بیان داشت: وضعیت آب شرب و زراعی شهرستان بر همه آشکار است که این آب از سفره های زیر زمینی تامین می شود.

وی با اشاره به انتقال آب ارس به دشت مرند گفت: برای انتقال آب تاکنون مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه شده که نیاز به هزینه ۵۰۰ میلیارد تومانی برای تکمیل آن است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: درمورد وضعیت انتقال آب شهرستان شاید عده ای از افراد سوء استفاده کنند و وضع موجود را به نام خود ثبت کنند که باید آگاه باشیم.

وی ادامه داد: مدیریت بهینه مصرف آب هم در بخش کشاورزی و هم در بخش آب شرب به نحو احسن صورت گیرد والگوی مصرف کشت در برنامه جهاد کشاورزی قرارگیرد و توجه بیشتری صورت گیرد.

گرشاسبی با بیان اینکه میزان بارش نسبت به سالهای گذشته بسیار کمتر شده تصریح کرد: براساس آمار و گزارشات میزان بارش ها نسبت به مشابه سالهای قبل بسیار کمتر شده و این یک بحران برای شهرستان است و با کمبود شدید آب مواجه هستیم که آموزشهای لازم برای مصرف بهینه آب شرب داده شودکه دغدغه بزرگی است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند تاکید کرد: مصرف بهینه آب برهمه آحاد جامعه واجب است و با توجه به شرایط آبی باید بیشتر از قبل مصرف را کنترل کنیم.

وی افزود: باید تعریف جدیدی از نحوه مصرف بهینه آب از سوی دستگاههای مسئول صورت گیرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی درادامه با اشاره به جرایم مصرف آب توسط کشاورزان عنوان داشت: مدیریت درست آب کشاورزی که عدم رعایت آن به جرایم کشاورزان منتفی شده که باید درصد اختصاص یافته رعایت شود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط اقلیم و برداشت آن ضرورت مصرف بهینه آن لازم است که کشاورزان باید بیشتر رعایت کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان مرند تاکید داشت: حدود و اختیارات در خصوص اختصاص آب مازاد را نداریم و کشاورزان حتما سهم خود را مدیریت کنند.

وی با تاکید بر ادارات ذیربط از جمله جهاد کشاورزی بیان داشت: راهکار اصلی و اساسی تمام مجموعه های درگیر با کشاورزی تعامل مناسب با مردم باشد و باید آموزشهای لازم را به مردم باالخص برای کشاورزان داده شود و برنامه ریزی برای نوع کشت محصول هم صورت گیرد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه با اشاره به روند پیشرفت مدل دوم تصفیه خانه فاضلاب گفت: مدل دوم تصفیه خانه فاضلاب در دست اقدام است که امیدواریم در سالهای آینده به نتیجه برسیم.

DSC_0005 DSC_0007

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :